مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران خبر داد:

تکمیل پارکینگ های طبقاتی مناطق 14 و 15

تکمیل پارکینگ های طبقاتی مناطق 14 و 15

بیمه خانه: مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران از افتتاح دو میدانگاه در مناطق 6 و 1 تهران ظرف ماه های آتی آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، حق بین در مراسم‌ فتتاح بوستان ایرانیان منطقه ۱۹ با ارائه گزارش عملکرد سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، اظهار داشت: سازمان عمرانی مناطق شهرداری مجری پروژه های عمرانی در کنار سایر سازمان هاست که پروژه هایی را برای راه اندازی و تکمیل در دستور کار دارد.
وی ادامه داد: ۱۱ پروژه تا آخر سال جاری و همزمان با دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید که بوستان ایرانیان اولین این پروژه هاست. این پروژه ها در زمینه های مختلفی به بهره برداری می رسد و در زمینه توسعه فضای سبز شهر تهران نیز بوستان دیگری در منطقه ۱۷ که تفاهم نامه آن با سازمان بوستان ها منعقد شده ظرف یک ماه آتی تقدیم این سازمان خواهد شد.
حق بین اشاره کرد: پارکینگ های طبقاتی مناطق ۱۴ و ۱۵ نیز مجموعا با ظرفیت ۱۰۰۰ خودرو در دستور کار قرار دارد که پارکینگ نخست ظرف یک ماه آتی تکمیل خواهد شد و پارکینگ بعدی نیز به فاصله دو ماه تکمیل خواهد شد. همین طور چهار پایگاه مدیریت بحران در دوره ی جدید مدیریت شهری تغییر داده شده و در ماه های آتی نیز پنج پایگاه مدیریت بحران جدید دیگر نیز تحویل سازمان مدیریت بحران خواهد شد.
مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با اشاره به راه اندازی دو میدانگاه در مناطق ۶ و ۱ تهران اظهار داشت: تا دو ماه آتی این دو میدانگاه در مناطق ۶ و ۱ به افتتاح می رسد. همین طور اقدامات دیگری همچون رفع خطر گودهای پرخطر با اولویت ویژه روی گود برج میلاد در دستور کار است که رفع خطر گود برج میلاد بصورت شبانه روزی از سه ماه پیش شروع شده است.
منبع:

1401/06/20
09:14:57
5.0 / 5
283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane