پایش ۸ ساختمان ناایمن و پرخطر در منطقه ۱۵

پایش ۸ ساختمان ناایمن و پرخطر در منطقه ۱۵

به گزارش بیمه خانه، مدیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۵ اظهار داشت: ۸ ساختمان نا ایمن و خطر آفرین جنوب شرق تهران در ۴ ماه نخست سال شناسایی و به مالکان آنها اخطاریه های لازم داده شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، علی یزدانی با تکیه بر لزوم شناسایی ساختمان های ناایمن اظهار داشت: از آغاز سالجاری ۸ ساختمان ناایمن اولویت اول در منطقه شناسایی شده اند که ضمن صدور اخطار به مالکان و ذینفعان ساختمان های خطر ساز و فاقد ایمنی، تدابیر لازم از راه نواحی، معاونت شهرسازی، معماری و اداره حقوقی برای آنها اتخاذ شد.

وی ضمن اشاره به این که به منظور رفع خطر ۳ مرحله اخطار به مالکان داده می شود، اضافه کرد: مالکان و ذینفعان املاک ناایمن ظرف مدت تعیین شده بین یک تا چهار ماه فرصت دارند تا نسبت به ایمن سازی و رفع خطر اقدام نمایند.

مدیرستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه اظهار داشت: بازدید میدانی مستمر از محله ها، دعوت از مالکین ساختمان های پرخطر در کمیته های ایمنی و اجبار آنها بر رفع موارد ناایمنی همچون اقدامات انجام شده این کمیته برای افزایش ایمنی است.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵ ؛ ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۵ با همکاری آتش نشانی ۸ ساختمان ناامین و پرخطر اولویت اول منطقه را شناسایی و پایش کرد.1401/05/24
09:32:03
5.0 / 5
247
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane