یك عضو شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد:

ضرورت توجه شهرداری تهران به نظافت عایق های صوتی حاشیه اتوبان ها

ضرورت توجه شهرداری تهران به نظافت عایق های صوتی حاشیه اتوبان ها

بیمه خانه: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران به توجه شهرداری تهران به نظافت عایق های صوتی حاشیه اتوبان های تهران تاکید نمود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مهدی اقراریان در هشتادوسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با اشاره به موضوع سیل امامزاده داوود اظهار داشت: بعد از حادثه سیل در امام زاده داوود شاهد ناراحتی رسانه های اصلاح طلب از کار جهادی مدیریت شهری در این سیل بودیم علت این ناراحتی هم مشخص است و برای ما قابل درک. اساسا دولت خوش نشین با دولت مردم نشین متفاوت می باشد و این تفاوت کاملا مشخص است.

وی با اشاره به شیخ فضل الله نوری اظهار داشت: مقام معظم رهبری به درستی تاکید نمودند که شیخ فضل الله بسیار مورد ظلم واقع شده برهمین اساس به شهرداری تهران تذکر می دهم که در مورد شیخ فضل الله نوری کم کاری شده و بارها در مورد خانه شیخ فضل الله مطالبی را عنوان کردم و حتی افرادی را برای بازدید به این محل بردم. باید راجع این عالم بزرگ اقدامات موثری صورت بگیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به اقدامات تبلیغی سطح در شهر تهران به مناسبت محرم اشاره نمود و اضافه کرد: از سازمان زیباسازی می خواهم از بیانات ائمه در این تبلیغات شهری استفاده نماید.

اقراریان به موضوع نظافت عایق های صوتی اتوبان صدر اشاره نمود و افزود: از شهرداری می خواهم نسبت به پاکسازی و نظافت عایق های صوتی اتوبان ها خصوصاً اتوبان صدر و همین طور به موضوع نگه داشت اتوبان ها توجه بیشتری داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران به موضوع انقضای مدت زمان لایحه پنجره واحد نیز اشاره نمود و اظهار داشت: مدت زمان این لایحه منقضی شده و هنوز منتظر دریافت لایحه شهرداری تهران هستیم.
منبع:

1401/05/11
11:53:58
5.0 / 5
374
تگهای خبر: سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane