آمادگی متروی تهران برای پیشگیری از آب گرفتگی ایستگاه ها

آمادگی متروی تهران برای پیشگیری از آب گرفتگی ایستگاه ها

به گزارش بیمه خانه مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آماده باش تمام پرسنل این شرکت، برای انجام اقدامات کنترلی جهت پیشگیری از آبگرفتگی در ایستگاه ها اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مهدی شایسته اصل با اشاره به اینکه بعد از اخطار سازمان هواشناسی از روز گذشته، تمام پرسنل و پیمانکاران ایستگاه های متروی تهران در آماده باش به سر می برند، اظهار داشت: بارندگی دیشب مشکلی برای مترو ایجاد نکرد.

وی افزود: جدا از آماده باش پرسنل و پیمانکاران، هماهنگی های لازم با مدیریت بحران مناطق شهرداری و سازمان آتش نشانی هم انجام شده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه در ایستگاه هایی که احتمال بروز آبگرفتگی و سیلاب در آنها وجود دارد، پمپ و تجهیزات مورد نیاز مستقر شده است، اضافه کرد: در ایستگاه های نیمه شمالی خط یک و خط ۳ آمادگی کامل برای جلوگیری و مدیریت حوادث ناشی از بارندگی شدید وجود دارد.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، وی در مورد کارگاه های متروی تهران هم اظهار داشت: با هماهنگی شرکت متروی تهران، تمام کارگاه ها بازدید شدند و هم اکنون مشکلی در این حوزه وجود ندارد.
1401/05/07
22:20:13
5.0 / 5
250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane