جزئیات ورود اتوبوس های نو به تهران

اورهال۱۴۰۰ اتوبوس پایتخت

اورهال۱۴۰۰ اتوبوس پایتخت

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در مورد ورود اتوبوس های جدید و اورهال شده به ناوگان توضیحاتی عرضه کرد و اظهار داشت: در سالجاری، ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس اورهال خواهند شد.


بهرام نکاحی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه برپایه برنامه ریزی های صورت گرفته در سالجاری، ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس اورهال خواهند شد، اظهار داشت: در برنامه توسعه و نوسازی هم تأمین ۲۴۵۰ دستگاه اتوبوس در دستور کار قرار دارد و یقین داریم که تا آخر سال به این اهداف خواهیم رسید.
وی با اشاره به اینکه هدف گذاری مرحله اول در مهرماه محقق می شود، اظهار نمود: باتوجه به پیک جدید حمل و نقل درون شهری که در مهرماه خواهیم داشت، ظرفیت ها را به کار خواهیم بست تا مهرماه حداقل ۵۰ درصد اتوبوس های هدف گذاری شده تقدیم مردم شود.
نکاحی ضمن اشاره به تلاش دولت برای تأمین اتوبوس اظهار داشت: مشخصا یک قرارداد خرید ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس از سمت دولت منعقد شده است و از این قرارداد، ۹۰۰ دستگاه را به تهران مختص کرده است که تحویل این اتوبوس ها به تهران قطعی است و خودروسازان درحال تأمین قطعات هستند و امیدواریم در فاز اول که در شش ماهه اول سالجاری خواهد بود، بخش عمده اتوبوس های سفارشی دولت را تحویل دهند.
نکاحی با اشاره به اینکه دو مسیر دیگر برای تأمین اتوبوس داریم، اضافه کرد: یک مسیر مبحث اتوبوس های وارداتی است چونکه ظرفیت خودروساز داخلی هم اکنون پاسخگوی نیاز کشور نیست و از طرفی دیگر ما مبحث ورود اتوبوس برقی به ناوگان اتوبوسرانی را دنبال می نماییم که تست های اولیه در خطوط را هم داشته ایم.1401/03/14
13:54:39
5.0 / 5
285
تگهای خبر: حمل و نقل , خرید , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane