فرمانده انتظامی شاهرود:

۳۹۰ طاقه پارچه قاچاق توسط پلیس آگاهی شاهرود کشف شد

۳۹۰ طاقه پارچه قاچاق توسط پلیس آگاهی شاهرود کشف شد

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی شاهرود از کشف ۳۹۰ طاقه پارچه قاچاق توسط پلیس آگاهی شاهرود اطلاع داد و اظهار داشت: ارزش این محموله ۱۵ میلیاردریال برآورد می شود.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی کریمی بامداد پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود ضمن بیان این که روز گذشته مأموران مبارزه با قاچاق کالا مستقر در شاهرود به یک کامیونت مشکوک می شوند، اظهار داشت: بازرسی های اولیه نشان داد که این خودرو حاوی صدها طاقه پارچه است.
وی ضمن بیان این که این پارچه ها از مشهد مقدس به سمت تهران بارگیری شده بود، اضافه کرد: این خودرو با ۳۹۰ طاقه پارچه قاچاق به طول قریب به ۲۴ هزار متر و تولید کشور چین در محدوده شاهرود مورد شناسایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به اینکه حمل این ۳۹۰ طاقه پارچه هیچ گونه مدارک قانونی نداشت، اظهار داشت: ارزش کالای مکشوفه در خودروی مذکور طبق نظر کارشناسان ۱۵ میلیاردریال ارزیابی شده است.
کریمی با اشاره به اینکه خودرو مذکور توقیف شده است، افزود: راننده هم به منظور رسیدگی به بزه انتسابی به مراجع قضایی ارائه شد.
وی اضافه کرد: مأموران مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی شاهرود در جهت اجرای فرامین مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان مستقر هستند و با مصادیق قاچاق کالا مبارزه می کنند.


منبع:

1401/03/06
11:23:09
5.0 / 5
246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane