لغو امتحانات مدارس تهران به جز پایه دوازدهم در چهارشنبه

لغو امتحانات مدارس تهران به جز پایه دوازدهم در چهارشنبه

بیمه خانه: سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اعلام نمود که فردا امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه های امتحانی سراسر کشور، طبق برنامه امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می گردد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، صادق ستاری فرد در صفحه توییترش اعلام نمود: "‏باتوجه به تصمیم استانداری ها و اعلام تعطیلی مدارس در بعضی از مناطق و استانها، به اطلاع می رساند؛ امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه های امتحانی سراسر کشور، طبق برنامه امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می گردد."


آموزش و پرورش شهر تهران هم اعلام نمود که فردا کلیه مقاطع تحصیلی شهر تهران تعطیل می باشد و امتحانات داخلی، هماهنگ پایه ششم و پایه نهم هم فردا چهارشنبه لغو شده است.
بر اساس اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، کلیه امتحانات داخلی واحدهای آموزشی روز چهارشنبه چهارم خرداد ۱۴۰۱ لغو و توسط شورای مدرسه و مدیران واحدهای آموزشی مربوطه متعاقبا برنامه ریزی و به اطلاع اولیاء و دانش آموزان خواهد رسید.
محسن زارعی، رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی همینطور در این رابطه تاکید کرده است که امتحانات نهایی پایه دوازدهم فردا برگزار می گردد و تصمیم به برگزاری امتحانات داخلی سایر پایه ها با استانداری ها یا فرمانداری هایی که اعلام تعطیلی کرده اند، خواهد بود.
وی در مورد تعیین تکلیف امتحانات داخلی مدارس هم تایید کرد: این امتحانات به صورت داخلی برگزار می گردند و در مناطقی که تعطیل اعلام شده اند، استانداری ها و یا فرمانداری هایی که مدارس را تعطیل کرده اند در مورد برگزاری یا عدم برگزاری این امتحانات اطلاع رسانی خواهند کرد در صورتیکه این امتحانات در آن مناطق برگزار نشود در تاریخ دیگری که از جانب آموزش و پرورش اعلام خواهد شد، این امتحانات برگزار می شود.
منبع:

1401/03/04
11:07:30
5.0 / 5
313
تگهای خبر: آموزش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane