نرخ جدید کرایه تاکسی امسال تغییر نمی کند

نرخ جدید کرایه تاکسی امسال تغییر نمی کند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با توضیحاتی که از جانب شورا داده شده، افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال جدید ابطال نخواهد شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا به نقل از سایت شهر نرخ جدید کرایه تاکسی در شهر تهران همچون روند هرساله در اول اردیبهشت ماه اعمال شد که با ۲۵ درصد افزایش همراه بود.
با وجود این که این میزان افزایش بعد از بررسی در شورای اسلامی شهر تهران و طی روند قانونی به تصویب رسید، در ایام اخیر نامه ای از جانب سید رضا فاطمی - امین وزیر صنعت، معدن و تجارت - به معاون اول ریاست جمهوری در خصوص نبود هماهنگی در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی ها با ستاد تنظیم بازار در فضای مجازی منتشر گردید که به دنبال آن شنیده هایی با این مضمون که باید افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه ها ابطال شود، به گوش رسید.

علیرضا نادعلی با تاکید بر این که مشکل حل شده است، اظهار داشت: اطلاعاتی که به معاون اول ریاست جمهوری در این حوزه داده شده بود، ناقص بوده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: شورای اسلامی شهر تهران طبق روال عادی خود این افزایش نرخ را اعمال کرده است. همانطور که حقوق کارکنان هر ساله افزوده می شود، نرخ کرایه هم با افزایش همراه می باشد.

وی همینطور خاطرنشان کرد: با ارتباطی که اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل و نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با معاونت ریاست جمهوری برقرار کرده و توضیحاتی که عرضه دادند، مشکل حل شد و افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه به قوت خود باقی است.1401/02/30
14:48:59
5.0 / 5
477
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane