فصل جدید همكاری شهرداری و فراجا

معارفه فرمانده جدید یگان حفاظت شهرداری تهران

معارفه فرمانده جدید یگان حفاظت شهرداری تهران

بیمه خانه: سرهنگ سید هادی موسوی در سمت شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در شورای معاونین و مشاوران شهرداری تهران اظهار داشت: امید است با تعامل و همکاری بین دو دستگاه شهرداری تهران و فراجا فصل جدیدی گشوده شود تا بواسطه آن از ظرفیت به وجود آمده بین دو دستگاه بتوان به نحو احسن بهره برد.
شهردار تهران افزود: ارتقاء جایگاه شهرداری تهران از یک نهاد خدماتی صِرف به یک نهاد خدمتگزار اجتماعی شرایطی را برای ما فراهم می آورد که برمبنای همین شرایط مسئولیت هایی بر دوش ما خواهد گذاشت.
زاکانی اشاره کرد: هر آنچه که در تغییر و نگاه تحولی به مجموعه مدیریت شهری است نباید چیزی بجز افزایش خدمات، تحول و پیشرفت در تمام ابعاد جامعه باشد.
در ادامه این جلسه سرهنگ سید هادی موسوی در سمت فرماندهی یگان حفاظت شهرداری تهران معارفه شد که از سوابق او میتوان به ریاست بازرسی پلیس پیشگیری نیروی انتظامی اشاره نمود.
به سبب حکم شهردار پایتخت سرهنگ هادی موسوی به مدت ۳ سال «فرماندهی یگان حفاظت شهرداری تهران» و «مشاور شهردار در امور انتظامی، حفاظتی و مراقبتی» خواهد بود.
پیش تر سردار محمدکریم بیات، فرمانده یگان حفاظتی شهرداری تهران بود که در آذرماه سال ۱۴۰۰ به سبب مبتلاشدن به بیماری کرونا به دیار باقی شتافت.
منبع:

1401/02/26
10:04:10
5.0 / 5
301
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane