فرمانده كل انتظامی كشور مطرح كرد؛

مسئولیت ۲۶ دستگاه دولتی در زمینه حجاب

مسئولیت ۲۶ دستگاه دولتی در زمینه حجاب

فرمانده کل انتظامی کشور بر لزوم توجه به امر عفاف و حجاب تصریح کرد و اظهار داشت: در این حوزه ۲۶ دستگاه دولتی بر مبنای مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی مسئولیت دارند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، جلسه ویژه دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در زمینه بررسی وضعیت صدمه های اجتماعی با حضور سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور امروز در محل این دبیرخانه در شهر قم تشکیل شد.
فرمانده کل انتظامی کشور، ضمن استماع نظرات و پیشنهادات اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به جلسات شش گانه بررسی صدمه های اجتماعی در محضر فرمانده محترم کل قوا (مدظله العالی) بر لزوم توجه و اهتمام به امر عفاف و حجاب و بیان وضعیت فعلی جامعه و تشریح این مورد پرداخت و اظهار داشت: در زمینه عفاف و حجاب ۲۶ دستگاه دولتی بر مبنای مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی مسئولیت دارند.
ارشدترین مقام انتظامی کشور ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات رسانه های عمومی و تشکل های مردمی در زمینه فرهنگ سازی عفاف و حجاب متناسب با بافت مذهبی و اجتماعی کشور، اضافه کرد: دستگاههای دولتی، اصناف، بخش خصوصی، نهادهای انقلابی و متولیان جامعه هم در این خصوص اقداماتی انجام می دهند اما باید این اقدامات بشکلی گسترده، هدفمند و با برنامه ریزی صورت گیرد.
سردار اشتری تصریح کرد: نکته مهم دیگر در این خصوص وجود پشتیبانی قضایی از اقدامات مجموعه انتظامی در این حوزه است.
در این جلسه سردار بابائیان رئیس سازمان اطلاعات فراجا و سردار سید محمودمیرفیضی فرمانده انتظامی استان قم هم حضور داشتند وضعیت پنهان و آشکار شبکه های فساد و برخی اقدامات مقابله ای و کنترل مجموعه انتظامی را در این حوزه تشریح کردند.

1401/02/24
13:52:59
5.0 / 5
256
تگهای خبر: انتظامی , سازمان , مسئولیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane