رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان:

طرح ضربتی مبارزه با مواد مخدر در سمنان اجرا شد

طرح ضربتی مبارزه با مواد مخدر در سمنان اجرا شد

به گزارش بیمه خانه رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از اجرای طرح یک روزه ضربتی ناجا برای مقابله با مواد مخدر در تفرجگاه ها آگاهی داد و اظهار داشت: دو نفر در این ارتباط دستگیر شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ سید امیر حسین موسوی قبل از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی ستاد مقابله با مواد مخدر ناجای سمنان از اجرای طرح یک روزه مقابله با معتادان متجاهر در سمنان آگاهی داد و اشاره کرد: این طرح با محوریت پارک ها و تفرجگاه ها اجرا شد.
وی با اعلان اینکه در این طرح شاهد حضور ضربتی مأموران انتظامی و مواد مخدر استان سمنان در پارک ها بودیم، اضافه کرد: ۲۲ نفر از معتادان متجاهر در سمنان دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از تحویل این معتادان متجاهر به کمپ های ترک اعتیاد برای درمان آگاهی داد و اظهار داشت: تنها دو نفر از این بین به مراجع قضائی تحویل داده شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.
موسوی با اعلان اینکه برخورد با عوامل و زمینه های ایجاد ناامنی با اهمیت ترین رکن و رسالت پلیس در تفرجگاه ها و پارک های سطح استان سمنان است، اظهار داشت: تامین امنیت و آرامش عمومی با جدیت در دستور کار ناجا قرار دارد.


منبع:

1401/02/23
13:12:24
5.0 / 5
392
تگهای خبر: انتظامی , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane