پلیس راهور اعلام كرد؛

ترافیک سنگین صبحگاهی در اغلب معابر پایتخت

ترافیک سنگین صبحگاهی در اغلب معابر پایتخت

به گزارش بیمه خانه رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: ترافیک صبحگاهی در اغلب محورها و معابر پایتخت سنگین گزارش می شود.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ مجید رنجبر در مورد وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یکشنبه بیست و دوم اسفند ماه ۱۴۰۰ عنوان کرد: بزرگراه شهید زین الدین در راه شرق به غرب از شمیرانات، بزرگراه بابایی در راه شرق به غرب از نیروی زمینی، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت دارای بار ترافیکی است.
وی اظهار داشت: شیخ فضل الله در راه غرب به شرق از جناح، آزادی در راه غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از پل ۹ دی تا مقطع فاطمی اتوبان چمران دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
سرهنگ رنجبر اضافه کرد: بزرگراه امام علی (ع) در راه جنوب به شمال از گلشن دوست تا نعیم، صدر در راه شرق به غرب از جهان تاب، جنوب به شمال یادگار امام (ره) از گلاب تا همت، در راه غرب به شرق آزادراه از آزادگان و جاده مخصوص در راه غرب به شرق از شیشه مینا بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد می باشیم.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بزرگراه شهید همت در راه غرب به شرق از جنت آباد، شهید حکیم در راه غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در راه غرب به شرق از سردار جنگل دارای بار ترافیکی هستند.


منبع:

1400/12/22
22:49:14
5.0 / 5
272
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane