بررسی فرونشست های بزرگراه آزادگان

بررسی فرونشست های بزرگراه آزادگان

به گزارش بیمه خانه فرونشست های بزرگراه آزادگان و محله خزانه در محدوده منطقه ۱۶ ضمن حفر گمانه های ژئوتکنیکی بررسی خواهد شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید محمد فیاض که در حاشیه جلسه اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران با معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۶ سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق اضافه کرد: مبحث فرونشست ها در محدوده منطقه ۱۶ با کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران مطرح شده و بزودی ضمن حفر گمانه های ژئوتکنیکی مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار خواهد گرفت.
سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران، سرپوشیده سازی کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محدوده خیابان فدائیان اسلام را از دیگر لزوم های عمرانی منطقه ۱۶ دانست و خواهان تسریع اجرای این عملیات توسط شرکت خاکریز آب شد.
طبق گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این جلسه که با هدف بررسی عملکرد منطقه ۱۶ درباره هزینه کرد اعتبارات و وضعیت اجرای پروژه های عمرانی برگزار شد، گزارشی از اقدامات معاونت فنی و عمرانی منطقه درباره پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های درحال اجرا و هم مشکلات و موانع اجرایی پیش روی این طرح ها عرضه شد.
منبع:

1400/12/17
21:50:38
5.0 / 5
216
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane