یك عضو شورای اسلامی شهر تهران تأكید كرد:

ضرورت رفع ابهامات ساخت واحدهای مسکونی توسط قرارگاه جهادی مسکن شهرداری تهران

ضرورت رفع ابهامات ساخت واحدهای مسکونی توسط قرارگاه جهادی مسکن شهرداری تهران

بیمه خانه: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت رفع ابهام و روشن سازی اقدامات شهرداری تهران در جهت ساخت واحدهای مسکونی توسط قرارگاه جهادی مسکن شهرداری تهران تاکید کرد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، حبیب کاشانی در پنجاهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن قدردانی از تلاشهای آقای شربیانی برای پیگیری مبحث حادثه سقوط کودک ۶ ساله به درون کانال آب عباس آباد درخواست نمود کارگروهی برای پیگیری این مورد تشکیل و اگر لازم بود با وزارت خانه ها و استانداری جلسات مشترکی را تشکیل دهد.
وی افزود: نباید این تلاشهای ما همچون سوختن مقوا باشد که به ناگهان گر می گیرد و بلافاصله خاموش می شود. باید برای به نتیجه رسیدن این مورد به مردم زمانبندی اعلام نماییم. این دغدغه همه اعضای شوراست تا در کارگروه مشترکی که تشکیل می شود این معضل پیگیری و حل و فصل شود.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از تذکر خود به مبحث تلاش شهرداری تهران در ساخت مسکن و تشکیل قرارگاه جهادی مسکن بود و اضافه کرد: قرارگاه جهادی مسکن تشکیل شده و وعده داده شده در سال آینده ۱۸۰ هزار مسکن در تهران ساخته شود اما برای من بعنوان یک عضو شورا ابهام وجود دارد چون که کارمندان شهرداری تهران در مناطق مختلف رجوع می کنند و استنباطشان این است که این واحدهای مسکونی برای کارمندان ایجاد می شود و شهروندان هم فکر می کنند که این واحدها برای آنها ساخته خواهد شد.
وی تاکید کرد: بر همین مبنا با عنایت به ابهاماتی که وجود دارد درخواست می کنم شهردار تهران در جلسه ای اعضای شورا را توجیه کنند چون که در بودجه سال آینده چیزی برای این مورد اختصاص نداده ایم. طبیعتا این اقدام در جهت حمایت دولت می باشد و شهرداری تنها تسهیلات را برای افتتاح ۱۸۰ هزار واحد مسکونی و در جهت تحقق قولی که دولت داده است تسهیل گری می کند. یعنی کار ساخت و ساز را خود دولت انجام می دهد و موانع صدور پروانه ساخت و ساز را شهرداری تهران کمک می نماید. اگر چنین است به وضوح اعلام گردد تا توقعی برای شهروندان در این بحث ایجاد نشود.
منبع:

1400/12/08
12:50:56
5.0 / 5
289
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane