تلاش شهرداری برای ایجاد نشاط در جامعه و افزایش کیفیت زندگی پایتخت نشینان

تلاش شهرداری برای ایجاد نشاط در جامعه و افزایش کیفیت زندگی پایتخت نشینان

به گزارش بیمه خانه معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با تاکید بر این که استقبال از بهار یکی از دلایلی است که خدماتمان را در شهر افزایش دهیم، اظهار داشت: باید در جامعه نشاط ایجاد نماییم تا مردم باکیفیت بیشتری زندگی کنند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، پنجمین جلسه هم اندیشی شهرداران مناطق ۲۲ گانه با محوریت امور اجتماعی و فرهنگی با حضور حسین نظری، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، امین توکلی زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، شهرداران مناطق ۲۲ گانه و مدیران معاونت هماهنگی و امور مناطق و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در برج میلاد انجام شد.
حسین نظری با اشاره به این که جلسه هم اندیشی شهرداران مناطق ۲۲ گانه با معاونان شهردار با هدف تسهیل در امور برگزار می شود، اظهار داشت: ارائه خدمت به شهروندان رضایت آنها را حاصل می کند. استقبال از بهار یکی از دلایلی است که خدماتمان را در شهر افزایش دهیم و نشاطی به جامعه اعطا نماییم که مردم باکیفیت بیشتری زندگی کنند.

وی اشاره کرد: ما برای به نتیجه رسیدن بهتر خدمات معاونت های اجتماعی و فرهنگی، فنی و عمرانی، خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک در مناطق ۲۲ گانه کمک می نماییم.

معاون هماهنگی و امور مناطق ضمن تشکر از ارائه خدمات شهرداران مناطق ۲۲ گانه در طرح «تحول نگهداشت شهر» و ایام مبارک دهه فجر اظهار داشت: طرح «استقبال از بهار» را پیش رو داریم که امیدوار هستم دوستان مانند طرح های قبل در این طرح هم برای ارائه خدمات بیشتر به شهروندان محترم تلاش خودرا به کار گیرند.
در ادامه این جلسه امین توکلی زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار داشت: توفیق حاصل شده است که در این دوره ما خدمت مردم باشیم و نباید برای خدمت به آنها کوتاهی نماییم. مردمی که با شرافت و عزت این مسیر را طی کرده اند، شایستگی ارائه هر خدمتی را دارند و آنچه را که بتوانیم با خلوص به آنها تقدیم نماییم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار داشت: وظایف ذاتی شهرداری در اولویت امور قرار دارد، اما در فاکتورهای کمیته ارزیابی یکی از موضوعات مورد توجه آقای زاکانی، شهردار تهران، داشتن نگاه فرهنگی است. تمامی شهرداران و مدیران در زمینه فرهنگی صاحب رأی و دغدغه مند هستند. همین طور آقای زاکانی معتقدند وظیفه ما در زمینه فرهنگی و اجتماعی از حوزه های دیگر سنگین تر است.

وی عنوان کرد: در مجموعه اجتماعی و فرهنگی تلاش داریم هویت و سبک زندگی را پیش ببریم و به طور قطع بدون هماهنگی و کمک شهرداران مناطق نمی توانیم این امر مهم را محقق نماییم.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اعلان اینکه اگر همدلی و هم گفتمانی ایجاد نشود، زنجیره ای شکل نمی گیرد و گرفتار مشکل می شویم، اضافه کرد: باید تلاش نماییم به آنچه از سخنان رهبر معظم انقلاب استخراج می شود، مشرف شویم و اندیشه نظری ایشان را درست فهم و اجرا نماییم.

وی از تدوین سند «تحول فرهنگی اجتماعی شهر تهران» آگاهی داد و اظهار داشت: در این سند نگاهی فراگیر داریم. ساختار ما در شهرداری تهران قرارگاهی است؛ چونکه رهبر معظم انقلاب تاکید دارند، برای کارهای بزرگ کشور قرارگاهی پیش بروید.

طبق گزارش روابط عمومی معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، در ادامه این جلسه مهدی صادقی کجانی، مدیر کل دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به ارائه سند «تحول فرهنگی اجتماعی شهر تهران» پرداخت و اظهار داشت: تهران از یک طرف نماد آبادانی، سعادت و سبک زندگی در کشور است و از جانب دیگر بعنوان الگویی برای کلانشهرهای کشور شناخته می شود.
منبع:

1400/12/04
20:54:50
5.0 / 5
474
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane