عضو شورای شهر تهران تأكید كرد

ضرورت برخورد با تخلفات در حریم شهر تهران

ضرورت برخورد با تخلفات در حریم شهر تهران

به گزارش بیمه خانه یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت برخورد با تخلفات در حریم شهر تهران تاکید نمود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، اقراریان در چهل و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب از مبارزه با فساد بعنوان جهاد نام می برند و دوستان ما در ششمین دوره شورای شهر تهران نیز مبارزه با فساد را در سرلوحه کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: بایداز اقدام قوه قضاییه در آزاد سازی حریم دریا که شروع شده قدردانی نماییم. همین طور دستگاههایی که دراین امر پیش قدم شده اند نیز اقدامی قابل تقدیر انجام داده اند. امیدواریم این حرکت تسری پیدا کند و در حریم شهر تهران نیز اجرائی شود.
وی افزود: از شهردار تهران، که در جلسات هیات دولت نیز حضور دارند، تقاضا می کنم باتوجه به بازخورد خوبی که حرکت قوه قضاییه در آزاد سازی حریم دریا داشته است در مبارزه با تخلفات حریم شهر تهران نیز اقدامات موثری را انجام دهند.
عضو شورای شهر تهران اشاره کرد: بارها اشاره شده که قسمتی از تخلفات در حریم شهر تهران توسط تعدادی از دستگاهها روی می دهد. پس باتوجه به دستور رییس جمهور و حرکت قوه قضاییه مشخص شد که ما نقض در قانون نداریم و امیدواریم با عزمی که برای برخورد با تخلفات شکل گرفته شاهد این اقدام در حریم شهر تهران نیز باشیم.
وی خواهان شد: شهرداری تهران باید گزارشی از اقدامات مقابله ای با تخلفات درون حریم شهر تهران ارائه کند تا ما نیز با بهره بردن از ظرفیت رسانه ها در جهت مقابله با تخلفات حریم شهر تهران اقدام نماییم.1400/11/19
12:10:22
5.0 / 5
562
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane