یك عضو شورای اسلامی شهر تهران :

۸۰ درصد از مدیران انتخابی زاکانی از بدنه شهرداری تهران هستند

۸۰ درصد از مدیران انتخابی زاکانی از بدنه شهرداری تهران هستند

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به این که ما بدهکار نسلی هستیم که برای انقلاب و اسلام جانبازی کردند و شرمنده شهدایی هستیم که جان خویش را برای امنیت و آسایش ما دادند، اظهار داشت: ۸۰ درصد مدیران انتخابی آقای زاکانی از بدنه شهرداری تهران هستند.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا حبیب کاشانی در جلسه شورای معاونان و مدیران منطقه ۱۵ ضمن اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی به بیان برخی فضایل سردار شهید پرداخت و اظهار داشت: زندگی و شهادت حاج قاسم برای ما درس بود و آرزوی من در زمان کار در شهرداری ایجاد فرهنگ ایثار و شهادت در این سازمان بود. در سال ۸۲-۸۳، اداره کل ایثارگران در شهرداری بوجود آمد و فرزندان شهدا و ایثارگران تکریم شدند.

وی در ادامه ضمن اشاره به این که ما بدهکار نسلی هستیم که برای انقلاب و اسلام جانبازی کردند و شرمنده شهدایی هستیم که جان خویش را برای امنیت و آسایش ما دادند، اظهارکرد: ۸۰ درصد مدیران انتخابی آقای زاکانی از بدنه شهرداری تهران هستند و نخستین شهرداری است که با شهرداران نواحی نشست داشته است.

این عضو شورای شهر تهران سپس ضمن اشاره به مشکلات موجود و احتیاج به حمایت و درایت برای حل آن ها ابراز امیدواری کرد: درصورتیکه همه با هم باشیم می توانیم کارهای بزرگتری انجام دهیم.

کاشانی در ادامه با تاکید براینکه قدم برداشتن برای مردم، موجبات رضایتمندی خدا را به دنبال دارد، اضافه کرد: وقتی شما برای نجات فرد معتادی تلاش و دستگیری از مردم می کنید، اجر و ثواب دارد و خدا هم معجزه خویش را شامل حال شما می کند.

این عضو شورای شهر تهران ضمن اشاره به این که منطقه ۱۵، منطقه محرومی است که میتوان با خدا برای کار درآن معامله کرد، اظهار نمود: یقین داشته باشید که خدا با شماست. خداوند به تعداد آدمها، راه بهشت را بازکرده است پس تا فرصت هست، استفاده کنید.

به گزارش سایت شهر سیدمهدی صباغ - شهردار منطقه ۱۵ - در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در منطقه طی دو ماهه گذشته عرضه داد.

پس از این نشست جلسه ملاقات مردمی عضو شورای اسلامی شهر تهران با شهروندان منطقه ۱۵ برگزار گردید. در این دیدار ۲۵ نفر از شهروندان منطقه با عضو شورا دیدار و مطالبه خویش را پیگیری کردند.
1400/10/09
13:35:02
5.0 / 5
393
تگهای خبر: سازمان , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane