علت یابی چرایی تخلیه نخاله ساختمانی در اراضی ری

علت یابی چرایی تخلیه نخاله ساختمانی در اراضی ری

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: تخلیه نخاله در آرادکوه حداکثر ۱۵۰۰ تومان و در آبعلی مجانی است و با این وجود ما شاهد تخلیه نخاله در اراضی ری هستیم که این مورد نیاز به دلیل یابی دارد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید احمد علوی در تذکر قبل از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران ضمن اشاره به جلسه اخیرش در شورای شهر شهرستان ری اظهار داشت: در جلسه شورای شهرستان ری مبحث تخلیه نخاله های ساختمانی در اراضی این شهرستان عنوان شد.

وی ادامه داد: دوستان علت این اقدام را دریافت مبالغی حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰هزار تومان از هر خودرو در آرادکوه عنوان داشتند و با پیگیری انجام شده مشخص شد که دریافت این مبلغ حقیقت ندارد.
عضو شورای ششم شهر تهران با اشاره به اینکه الان بابت تخلیه نخاله در آرادکوه ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان بسته به نوع خودرو، دریافت می شود، افزود: حتی در جاجرود و آبعلی این مبلغ هم دریافت نمی گردد و در شهریار و قاسم آباد و محمود آباد هم از هر خودرو ۱۵۰۰۰ تومان دریافت می شود.
علوی با اشاره به اینکه به نظر می آید که مبحث تخلیه نخاله در اراضی ری و خارج از محدوده های تعیین شده باید توسط همکاران خدمات شهری پیگیری جدی شود، اظهار داشت: علت یابی کنند چرا در شرایطی که محل هایی مشخص برای تخلیه نخاله وجود دارد که مبلغی هم بابت آن دریافت نمی گردد اما همچنان در اراضی ری و جنوب تهران به طور گسترده تخلیه نخاله غیرمجاز صورت می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: از همکاران خدمات شهری درخواست دارم ضمن علت یابی، گزارشی جهت عرضه به شورای شهر تهران و شهرستان ری آماده کنند.1400/08/30
11:46:14
5.0 / 5
923
تگهای خبر: خدمات , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane