کیفیت مطلوب هوای تهران طی امروز

کیفیت مطلوب هوای تهران طی امروز

برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با عنایت به ناپایداری جوی طی امروز (۱۳ آبان ماه) کیفیت هوای پایتخت قابل قبول پیش بینی می شود، هرچند افزایش ترافیک شامگاهی کاهش کیفیت هوا را در بعضی مناطق پرتردد به دنبال خواهد داشت.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۱۳ آبان ماه) با عنایت به شرایط ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. با افزایش ناپایداری جوی در طول روز همراه با وزش باد نسبتاً شدید و احتمال وقوع رگبار پراکنده، شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند.

با کاهش تندی باد تا اواخر وقت پنجشنبه (۱۳ آبان ماه) همراه با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد که کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

با کاهش تردد خودرو ها در بامداد روز جمعه (۱۴ آبان ماه) و تداوم شرایط ناپایدار جوی، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود. افزایش تندی باد در طول روز همراه با احتمال بارش از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.

با تداوم ناپایداری جوی و استمرار بارش تا ساعات پایانی جمعه (۱۴ آبان ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «نیتروژن دی اکسید» با میانگین ۹۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۱ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/08/13
12:24:31
5.0 / 5
960
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane