سرهنگ رنجبر خبر داد؛

افزایش ۱۰ درصدی بار ترافیکی پایتخت بعد از بارندگی بامداد شنبه

افزایش ۱۰ درصدی بار ترافیکی پایتخت بعد از بارندگی بامداد شنبه

بیمه خانه: رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب اظهار داشت: حجم ترددها در معابر اصلی و فرعی شهر تهران رو به افزایش و ترافیک سنگین گزارش می شود.


سرهنگ مجید رنجبر در گفتگو با خبرنگار مهر درباب وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه هشتم آبان ماه ۱۴۰۰ گفت: امروز با رصدی که از معابر شهر تهران بوسیله دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بخاطر بارش نزولات آسمانی و لغزنده شدن معابر بودیم. سرهنگ رنجبر اظهار داشت: در ایام بارانی به سبب کاهش دید رانندگان لغزنده بودن معابر و استفاده از خودرو های شخصی سبب افزایش ترافیک می شود. وی اظهار داشت: خیابان دماوند در راه شرق به غرب، خیابان انقلاب، خیابان آزادی و بزرگراه های شهید همت، حکیم، و امام علی (ع) جز پرترافیک ترین معابر صبحگاهی پایتخت هستند. رنجبر اضافه کرد: شیخ فضل الله در راه غرب به شرق از جناح، آزادی در راه غرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند. سرهنگ رنجبر افزود: بزرگراه شهید زین الدین در راه شرق به غرب شمیران نو، بزرگراه بابایی در راه شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علی (ع) در راه جنوب به شمال از گلشن دوست، دارای ترافیک است.
وی بیان داشت: بزرگراه صدر در راه شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در راه شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در راه غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد می باشیم. وی افزود: بزرگراه شهید همت در راه غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم در راه غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در راه غرب به شرق از شهید ستاری، دارای حجم ترافیک است. وی به رانندگان سفارش کرد که در ایام بارانی حتما با سرعت مطمئنه و یا همان سرعتی که می دانند اگر با آن سرعت تردد کنند می توانند در صورت وقوع تصادف خودروی خودرا کنترل و بموقع متوقف نمایند حرکت کرده و از عجله و شتاب در رانندگی خودداری نمایند و به موتورسواران نیز سفارش می شود ضمن استفاده همیشگی از کلاه ایمنی استاندارد از ورود به تونل ها خودداری نموده و به بزرگراه ها وارد نشوند.


منبع:

1400/08/10
09:51:53
5.0 / 5
918
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane