رئیس مركز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت عنوان كرد؛

دستگیری عامل اصلی نزاع و درگیری در محله تهرانپارس

دستگیری عامل اصلی نزاع و درگیری در محله تهرانپارس

به گزارش بیمه خانه رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عمامل ایجاد رعب و وحشت و عربده کشی در محله تهرانپارس اطلاع داد و اظهار داشت: از مخفیگاه متهم سه قبضه سلاح سرد کشف شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ سعید راستی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در اوایل هفته گذشته خبری در مورد عربده کشی و قدرت نمایی توسط یکی از ازاذل و اوباش سابقه دار در محله تهرانپارس دریافت کردیم.
وی خاطرنشان کرد: با عنایت به اهمیت مبحث بلافاصله مأموران ما دست به کار شده و به موقعیت اعلامی اعزام و مشخص شد این فرد شرور که دارای سوابق شرارتی گوناگونی بوده با حضور در این محل ضمن عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت اقدام به ایجاد نزاع و درگیری نموده و بلافاصله از محل متواری می شود.
راستی اظهار داشت: با انجام اقدامات شبانه روزی سرانجام مخفیگاه وی در حوالی فلکه دوم تهرانپارس شناسایی و در بامداد روز گذشته در یک عملیات غافلگیرانه و در حالیکه متهم قصد داشت مخفیگاه خویش را تغییر دهد دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شد.
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت ضمن اشاره به این که در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد ۳ قبضه سلاح سرد کشف شد، تصریح کرد: متهم با اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضایی به دادسرا ارائه شد.
گفتنی است؛ کوشش برای دستگیری سایر مرتبطان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.منبع:

1400/07/30
12:07:36
5.0 / 5
923
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane