فرماندار تهران نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی را گرفت

فرماندار تهران نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی را گرفت

به گزارش بیمه خانه در اولین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران موفق به دریافت نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، اولین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی با حضور بختیاری سرپرست کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، عبداللهی رئیس اتاق تعاون، هوشمند سفیدی دبیر جشنواره و تعدادی از مدیران شرکت ها و سازمان ها در مرکز همایش های صدا و سیمای تهران برگزار شد.

در این جشنواره به پاس خدمات پرارزش و موثر عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران در روزهای کرونا در کلانشهر تهران با اهدای لوح و نشان عالی سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی تجلیل شد.

طبق گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، از هدف برگزاری جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی میتوان به بهبود و ارتقای فعالیت مسئولیت اجتماعی در سازمان ها و شرکت ها، تقویت مولفه هایی مانند پاسخگویی اجتماعی، بهبود تعامل با ذی نفعان داخلی و خارجی، پایداری فعالیتهای مسئولیت های اجتماعی و نگاه فراتر از کمک های خیریه ای اشاره نمود.
منبع:

1400/07/28
10:03:32
5.0 / 5
1048
تگهای خبر: خدمات , سازمان , شركت , مسئولیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane