طبق آمار مركز كنترل ترافیك شهر تهران؛

31 شهریور شلوغ ترین روز ترافیکی سال جاری بود

31 شهریور شلوغ ترین روز ترافیکی سال جاری بود

به گزارش بیمه خانه هرساله همزمان با شروع پاییز و بازگشایی مدارس، ترافیک پایتخت نسبت به روزهای عادی افزایش می یابد. اما سال جاری باتوجه به شیوع کرونا و محدودیت های تحصیل حضوری دانش آموزان و دانشجویان، وضعیت ترافیک متفاوت تر از قبل انتشار کرونا است.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، ترافیک صبحگاهی روز شنبه -۳ مهر ۱۴۰۰- در مقایسه با روز چهارشنبه گذشته با کاهش در تمام محدوده ها مواجه بوده است با این توضیح که ترافیک روز چهارشنبه -۳۱ شهریور- شلوغ ترین روز سال ۱۴۰۰ بوده است. بیشترین ازدحام سال جاری در کل محدوده شهر از ساعت ۶ بامداد تا ۱۱ (۳۱ شهریور) برابر با ۲۶۵ کیلومتر و کمترین ازدحام در کل محدوده شهر (۱۵ خرداد) برابر با ۱۶ کیلومتر است.
طبق آمار مرکز کنترل ترافیک شهر تهران؛ ترافیک بامداد گاهی در مقایسه با شنبه هفته گذشته افرایش را نشان داده است و تغییرات بسیار معنا دار است.
همینطور ترافیک در مقایسه با شروع سال تحصیلی پارسال بسیار متفاوت بوده است و با عنایت به شرایط کرونایی سال قبل و عدم بازگشایی مدارس قابل بررسی نیست. درضمن ازدحام امروز را نمی توان در رابطه با بازگشایی مدارس و دانشگاه دانست چون روند تغییرات افزایش ترافیک از آغاز شهریور آغاز به تغییر کرده است.
طبق گزارش سایت شهر، همینطور از ساعت ۶ تا ۱۱ بامداد امروز، ۲۴ مورد تصادف و ۳۲ مورد خرابی خودرو در معابر گزارش شده است.1400/07/03
18:13:12
5.0 / 5
879
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane