نایب رئیس شورای شهر تهران:

کارگروه های مشترک هم افزایی میان پلیس و مدیریت شهری تشکیل می شود

کارگروه های مشترک هم افزایی میان پلیس و مدیریت شهری تشکیل می شود

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران از تشکیل کارگروه های مشترک میان پلیس و شورای شهر تهران با هدف افزایش هم افزایی و همکاری اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، پرویز سروری در انتها جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران با فرمانده انتظامی ناجا، اظهار داشت: جلسه حدودا طولانی با دوستان پلیس داشتیم، جلسه ضروری که مبحث امنیت بعنوان یکی از مهترین موضوعات در ارتباط با مردم مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: بدون شک امنیت ظرف عرضه همه خدمات است و بهره برداری از همه خدمات در ظرف امنیت انجام می گیرد. پلیس تهران گزارش مفصلی از همه بخش های فعالیتهای خود عرضه کرد و مقرر شد کارگروه مشترکی بین شورا و شهرداری شکل بگیرد و همه کمیسیون ها به شکلی در ارتباط با این مورد هم افزایی و ارتباط خوبی با پلیس داشته باشند.
سروری افزود: تصور می کنم در تهران تناسب مناسبی بین جمعیت، پلیس و کلانتری وجود ندارد. بنابراین سبب می شود فشار زیادی به حوزه امنیت وارد شود. طبیعتا شهرداری باید سهم خویش را در حوزه توسعه مناسب امنیت متناسب با جمعیت انجام دهد که یکی از این موارد ساخت کلانتری است و پلیس هم باید نقش موثر خویش را در خدماتی که شهرداری به مردم عرضه می کند، ایفا کند.
وی تصریح کرد: مبحث اساسی این است که هم خدمات شهرداری باید مردم مدار باشد و هم خدمات پلیس در حوزه امنیت باید مبتنی بر مردم مداری باشد که این هماهنگی می تواند در آینده آثار خوبی داشته باشد.
به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران هم در تشریح موضوعات مطرح شده در این نشست هم اندیشی، اظهار داشت: این جلسه از جنس هم اندیشی و غیر علنی بود. امروز سردار رحیمی و معاونینش در شورا حضور پیدا کردند و مواردی از جنس گزارش عملکرد و آنچه که توفیقات و موانع عملکرد بود و احتیاج به همکاری شورا و شهرداری داشت را مطرح نمودند.
وی ادامه داد: اعضای شورا هم سوالات و موارد خویش را در فضایی تعاملی مطرح نمودند و مقرر شد کارگروه هایی برای تعامل، همکاری و هم افزایی بیشتر شکل بگیرد. برخی نیازهای جدی پلیس در تهران عنوان شد که یکی از آنها ساخت کلانتری است. شورا هم بحث هایی در حوزه صدمه های اجتماعی را که بعنوان دغدغه موجود بیان نمود. این موارد بر مبنای آمار دقیق در این نشست عنوان شد و امیدواریم در حوزه همکاری با ناجا در دوره جدید مدیریت شهری شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی باشیم.
منبع:

1400/06/22
10:59:44
5.0 / 5
917
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane