رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران خبر داد؛

کشف محموله قاچاق پوشاک در تهران

کشف محموله قاچاق پوشاک در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف محموله های خارجی قاچاق به ارزش ۳۰ میلیاردریال که در یک منزل ویلایی متروکه دپو شده بود، اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی ولی پور گودرزی، از کشف محموله های خارجی قاچاق به ارزش ۳۰ میلیاردریال که در یک منزل ویلایی متروکه دپو شده بود، اطلاع داد و اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ آگاه شدند، فردی با استفاده از چندین خودروی قاچاق بر، قصد انتقال محموله های پوشاک قاچاق به مخفیگاهش را دارد تا در فرصت مناسب به عرضه این محموله ها بپردازد.
وی به شناسایی مخفیگاه متهم در رصدهای اطلاعاتی اشاره نمود و اضافه کرد: در چندین عملیات پلیسی در نهایت مشخص شد که متهم محموله های قاچاق را در منزل ویلایی متروکه ای در محدوده خیابان شهید بخارایی دپو می کند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران خاطرنشان کرد: مراقبت های ویژه پلیسی از این مکان ادامه تا این که مأموران مطمئن شدند که کلیه محموله های قاچاق به این مکان انتقال یافته است.
این مقام انتظامی به کشف ۱۲ هزار و ۳۹۲ ثوب پوشاک زمستانی بچه گانه و ۸۲ جفت کفش فاقد مجوزهای گمرکی اشاره نمود و اظهار داشت: در این رابطه مالک این اموال هم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات کارآگاهان به این پلیس انتقال یافت.
وی اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳۰ میلیاردریال اعلام نموده اند.


منبع:

1400/06/20
21:35:18
5.0 / 5
794
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane