تذکر امانی به شهردار درباره دیوارکشی ۲۴ ساعته یک زمین در منطقه ۵ تهران

تذکر امانی به شهردار درباره دیوارکشی ۲۴ ساعته یک زمین در منطقه ۵ تهران

بیمه خانه: یک عضو شورای شهر تهران نسبت به دیوارکشی ۲۴ ساعته برای یک قطعه زمین واقع در منطقه ۵ به سرپرست شهرداری تهران تذکر داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، ناصر امانی در هشتیمن جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری خطاب به سرپرست شهرداری تهران اظهار داشت: تذکر من درباره ساخت و سازهای مجاز نمی باشد که گویا پایان ندارد و باید شهرداری به آن رسیدگی کند. با خبر شدیم یک قطعه زمین واقع در منطقه ۵ ناحیه ۳، ظرف ۲۴ ساعت دیوارکشی شده است آیا این اتفاق مگر شدنی است؟
وی ادامه داد: در حالی این اتفاق صورت گرفته که شهردار ناحیه و شرکت حریم بان و شهربان سکوت کرده اند و نسبت به این مورد به سرپرست شهرداری تهران تذکر می دهم.
وی افزود: در این وضعیت بهتر است احکام صادر نشود چونکه انگار در بعضی افراد حس انتقام گیری وجود دارد و این موضوعات سبب نگرانی است.
این عضو شورای شهر تهران ضمن اشاره به بازنشستگی مشاغل سخت اظهار داشت: آتش نشانان تهران ۵ سال زودتر بازنشسته می شوند و تنها به اندازه ۲۵ روز از ماه حقوق خویش را دریافت می کنند که حرکت عادلانه ای نیست و مشاغل سخت باید با ۲۰ سال سابقه بازنشسته شوند و حقوق ۳۰ ساله دریافت نمایند.
منبع:

1400/06/10
11:34:10
5.0 / 5
1012
تگهای خبر: شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane