انجام مناقصه عمومی خرید ۲۰۰۰ عدد چرخ واگن های مترو

انجام مناقصه عمومی خرید ۲۰۰۰ عدد چرخ واگن های مترو

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری شهر از انجام مناقصه عمومی 500 عدد چرخ واگن های دو طبقه و همین طور برگزاری مناقصه 1500 عدد چرخ انواع قطارها در آینده نزدیک آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، هادی علیرضایی با اعلان اینکه سفارش های لازم برای توسعه مترو تهران از طرف شرکت بهره برداری مترو دریافت شده است، توضیح داد: به دنبال این سفارش ها شرکت سرمایه گذاری شهر بعد از ۱۰ سال از برگزاری آخرین مناقصه عمومی، نسبت به انجام مراحل اجرائی مناقصه خرید ۵۰۰ عدد چرخ واگن های دوطبقه همچون چاپ آگهی و... در جهت ارتقا و بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی متروی تهران، اقدام نموده است.
او اظهار داشت: در امتداد ایجاد فضای رقابتی و رفع انحصار و استفاده از تامین کنندگان و فروشندگان جدید و همین طور بهره گیری از سایر مزایای مناقصات، تا ۱۵ روز آینده نیز مراحل انجام مناقصه عمومی ۱۵۰۰ عدد چرخ انواع قطارها، در دستور کار قرار گرفته است.
بر اساس گزارش سایت شهر، علیرضایی در ادامه به مبلغ برآورد شده برای انجام این مناقصات اشاره نمود و اظهار داشت: برمبنای سفارش خرید دریافت شده از شرکت بهره برداری مترو برای کلیه تجهیزات و لوازم یدکی مورد نیاز مبلغی بیش از حدود ۲۰۰۰ میلیاردریال مورد نیاز است که از این میان حدود ۶۰۰ میلیاردریال بابت خرید تعداد ۲۰۰۰ عدد چرخ است که بعد از تامین اعتبار، اقدامات اجرائی لازم برمبنای اولویت های اعلام شده، صورت خواهد گرفت.1400/06/09
10:11:27
5.0 / 5
1078
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane