آغاز روند اجرایی دریافت تاییدیه قطار ملی مترو توسط مشاور خارجی

آغاز روند اجرایی دریافت تاییدیه قطار ملی مترو توسط مشاور خارجی

با نهایی شدن قرارداد شرکت مشاور خارجی، روند دریافت تاییدیه فنی قطار ملی مترو وارد مرحله اجرا شد. شرکت مشاور اروپایی که مسئولیت بررسی استانداردهای بین المللی قطار ملی مترو را بر عهده دارد، به همراه شرکت مشاور همکار ایرانی خود، فرایند مذکور را پیگیری خواهند کرد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سیدکاظم طاهرزاده مدیر کارگروه پروژه طراحی و راه اندازی قطار ملی مترو در این حوزه اظهار داشت: بعد از برگزاری مراسم‌ ونمایی رسمی از قطار ملی مترو در فروردین ماه سالجاری که پروژه ای با عمق داخلی سازی ۸۵ درصد بود و ظرف ۱۸ماه به ثمر نشست، با استعلام از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از شرکتهای مشاور خارجی که مورد تایید این نهاد بود، مشخص گردید و مراحل در ارتباط با مذاکره و عقد قرارداد با آن شرکت در دستور کار قرار گرفت.
بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، حالا با نهایی شدن قرارداد مشاوران خارجی و ایرانی مذکور، عملاً فرایند دریافت تاییدیه فنی و استانداردهای بین المللی قطار ملی مترو وارد مرحله اجرایی شده است و پیشبینی ما این است که حداکثر ظرف سه ماه آینده، بتوانیم گواهینامه های لازم را برای امکان سیر قطار ملی در یکی از خطوط شبکه مترو به دست آوریم.
منبع:

1400/06/08
21:26:53
5.0 / 5
989
تگهای خبر: شركت , طراحی , مراسم‌ , مسئولیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane