سرهنگ علی محمدی اعلام كرد؛

زمان بندی نوبت دهی اینترنتی متقاضیان تعویض پلاک از امروز

زمان بندی نوبت دهی اینترنتی متقاضیان تعویض پلاک از امروز

بیمه خانه: رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از تعیین مدت زمانی متفاوت برای مراجعه متقاضیان هر استان به سامانه نوبت دهی اینترنتی با هدف رفع اشکال پیش آمده آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر؛ سرهنگ علی محمدی، رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا اظهار داشت: باتوجه به این که هر روز در ساعت ۸ بامداد حجم انبوهی از متقاضیان برای دریافت خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک به سامانه نوبت دهی شماره گذاری راهور ناجا مراجعه می کردند در چند روز اخیر گاهی خطای سامانه مشاهده می شد و گرفتن نوبت را مبتلا به اختلال می کرد.
پلیس راهور ناجا در امتداد جلوگیری از ازدحام مراجعان و خطای سامانه تدبیری اندیشید و با اتخاذ برنامه زمان بندی ساعتی برای گرفتن نوبت در سامانه نوبت دهی اینترنتی در نظر گرفت تا ازدحام و خطای احتمالی سامانه برطرف شود و شهروندان بتوانند بدون دغدغه نوبت اینترنتی برای نقل و انتقال خودرو دریافت نمایند.
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا با بیان خبر فوق گفت: باتوجه به تعطیلی های قبلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک به خاطر وضعیت قرمز کرونا و انباشت متقاضیان، گرچه با پیگیری پلیس راهور ناجا قرار شد که مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در وضعیت قرمز کرونا نیز بتوانند فعالیت داشته باشند، اما با افزایش تعداد متقاضیان در تهران و کلانشهرها مواجه هستیم بطوریکه به سرعت نوبت ها در سامانه نوبت دهی رزرو می شود.
سرهنگ علی محمدی اضافه کرد: مراکز تعویض پلاک در وضعیت قرمز کرونا با تمام پرسنل، اما با ظرفیت پذیرش ۵۰ درصدی فعال است چونکه باید خدمات را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ارائه داد.
وی درباب خطا سامانه و مشکلاتی که در سامانه نوبت دهی به ویژه برای شهروندان تهرانی وجود دارد اظهار داشت: باتوجه به تعداد متقاضیان بالا در کلان شهرها به ویژه در تهران که معطلی شش روزه را برای تعیین رزرو و نام نویسی در سامانه نوبت دهی در پی دارد قرار شد که از ساعت ۸ بامداد فردا خدمات مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری برای متقاضیان در هر استان در ساعات خاص بارگذاری شود؛ بدین صورت که بارگذاری نوبت جدید در استانهای بوشهر، تهران، کرمان، گیلان و یزد در ساعت ۸ صبح؛ اصفهان، حومه تهران، خراسان رضوی، قزوین و هرمزگان در ساعت ۹ و همین طور اردبیل، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، خوزستان و فارس در ساعت ۱۰ خواهد بود.
رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک راهور ناجا افزود: متقاضیان تعویض پلاک در استانهای البرز، کردستان، گلستان و لرستان در ساعت ۱۱؛ ایلام، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، قم و مازندران در ساعت ۱۲ و چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی و همدان نیز در ساعت ۱۴ برای رزرو نوبت در سامانه نوبت دهی اقدام نمایند.
وی اشاره کرد: هم اکنون امکان دریافت نوبت تا ۶ روز بعد در سامانه وجود دارد و هر روز در ساعت اعلامی هر استان، یک روز به ظرفیت نوبت دهی اضافه می شود.
سرهنگ محمدی از شهروندان درخواست نمود که در بازه زمانی رزرو شده نه زودتر و نه دیرتر در مرکز مدنظر خود حضور داشته و از همراه داشتن افراد اضافی اجتناب کنند.


منبع:

1400/06/05
16:20:37
5.0 / 5
785
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane