پاسخ به چرایی عدم انتخاب کمیسیون های تخصصی شورای ششم

پاسخ به چرایی عدم انتخاب کمیسیون های تخصصی شورای ششم

سخنگوی شورای شهر ششم تهران در مورد چرایی عدم انتخاب اعضای کمیسیون های تخصصی شورا توضیحاتی ارائه نمود.


علیرضا نادعلی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص چرایی عدم تشکیل کمیسیون های تخصصی شورا با وجود گذشت چندین جلسه از شروع به کار شورای شهر ششم اظهار داشت: من هم معتقدم که این مهم دیر شده است.
وی با اشاره به اینکه نخستین دستور جلسه شورای ششم برگزاری مراسم‌ حلیف و پس از آن نیز انتخاب شهردار بود، اظهار داشت: برای اینکه اعضای شورای شهر با وضع واقعی شهر آشنا گردند لازم بود که جلساتی را برای ارائه گزارش توسط معاونین فعلی شهرداری تعیین نماییم که این مهم نیز محقق شد.
سخنگوی شورای شهر با اشاره به اینکه شنبه هفته گذشته در جلسه ای در مورد اسکلت اصلی کمیسیون ها صحبت کردیم و قرار شد جمع بندی نهایی در جلسه بعدی باشد که هنوز تشکیل نشده، اظهار نمود: امیدواریم در ایام آتی بتوانیم در مورد ترکیب و اسکلت کمیسیون ها به جمع بندی برسیم و در نخستین جلسه رسمی شورای شهر انتخاب اعضای کمیسیون ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.
نادعلی در مورد تخصیص خودرو به اعضای شورای ششم اظهار داشت: اگرچه مرسوم بوده چهار سال به چهار سال خودرو ها تغییر کند، اما نظر رییس شورا و اعضای شورا این بود که اعضای شورای ششم از همان خودرو های قبلی که در اختیار اعضای شورای پنجم بود استفاده کنند و اعضای شورای ششم خودروی نو تحویل نگرفتند و همان خودرو های در اختیار اعضای شورای قبلی است.1400/06/03
21:02:48
5.0 / 5
1056
تگهای خبر: خودرو , شهرداری , مراسم‌
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane