رونمایی از نرم افزار شهر و روستا برای آموزش نیروی انسانی شهرداری ها و دهیاری ها

رونمایی از نرم افزار شهر و روستا برای آموزش نیروی انسانی شهرداری ها و دهیاری ها

بیمه خانه: رییس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از رونمایی نرم افزار اندرویدی شهر و روستا با هدف بهره گیری از ظرفیتهای نوین برای توسعه آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی شهرداری ها و دهیاری ها آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، اسمعیل زیارتی نصرآبادی با بیان مطلب فوق اظهار نمود: نرم افزار اندرویدی شهر و روستا در امتداد بهره گیری از ظرفیت های نوین برای توسعه آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور، یکپارچه سازی اقدامات، برنامه ها و خدمات جاری سازمان و دسترسی سریع و آسان ذی نفعان، توسط برنامه ریزی شهری و روستایی طراحی و تهیه شده است.

وی در ادامه توضیح داد: این نرم افزار جامع مدیریت شهری و روستایی، مشتمل بر ۱۱ بخش می باشد. در بخش قوانین و مقررات، کلیه قوانین و مقررات ملاک عمل شهرداری ها، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا با لحاظ آخرین اصلاحیه های قانونی و به تفکیک ارائه شده است که قابلیت جستجو نیز دارد و می تواند برای جامعه هدف بسیار راهگشا و کاربردی باشد.

وی افزود: قابلیت دسترسی به تمامی تولیدات استودیو شهر و روستا، مشتمل بر ۶۰ ثانیه های آموزشی و موارد مشابه آن، همین طور دسترسی سریع و آسان به سامانه آموزش مجازی شهر و روستا (سام شهر) نیز از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی اضافه کرد: دسترسی به تمامی نشریات و کتب سازمان از اولین تا آخرین شماره آنها و همین طور دسترسی به کلیه محتواهای آموزشی "شنبه های آموزشی" در این اپلیکشن فراهم گشته است.
وی اضافه کرد: همین طور مخاطبین می توانند مقالات یا مطالب مد نظر خود برای نشر در نشریات تخصصی سازمان را نیز بوسیله این نرم افزار برای واحد انتشارات سازمان ارسال کنند.

زیارتی در ادامه اضافه کرد: بمنظور ایجاد تعامل دوسویه با مخاطبین نیز، زیرساخت هایی در این نرم افزار پیش بینی شده است که می توان به بخش مشاوره آنلاین اشاره نمود که در این قسمت امکان گفتگو با دفاتر و معاونت های سازمان بصورت چت حرفه ای و مستقیم (مانند پیامرسان های به روز) برای مخاطبین فراهم گشته است و در هر دفتر یا معاونت سازمان نیز افرادی برای پاسخگویی و ارائه مشاوره تعیین و آموزش دیده اند.

وی تصریح کرد: امکان برگزاری جلسات و پخش آنلاین برنامه ها و انعکاس آخرین اخبار سازمان شهرداری ها و دهیای های کشور نیز از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ضمن تاکید بر امکان نصب نرم افزار بوسیله کافه بازار، ابراز امیدواری کرد که این نرم افزار بتواند قسمتی از نیازهای آموزشی و دسترسی کارکنان شهرداری ها و دهیاری های کشور و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا را بوسیله نصب در تلفن همراه آنها فراهم نماید و گام موثری در ارتقای توانمندی و ظرفیت خانواده بزرگ مدیریت شهری و روستایی کشور باشد.

وی همین طور اصرار کرد که مخاطبین این نرم افزار می توانند پیشنهادها و نظرات خودرا برای ارتقای کارآمدی و قابلیت ها، بوسیله بخش مشاوره آنلاین نرم افزار به مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی منعکس نمایند.


منبع:

1400/06/01
08:58:47
5.0 / 5
886
تگهای خبر: آموزش , بازار , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane