در هفتادونهمین جلسه كمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت كرونا تاكید شد؛

اجرای ناقص پروتکل ها و ممنوعیت ها نمی تواند نتیجه مثبت در مهار کرونا به دست آورد

اجرای ناقص پروتکل ها و ممنوعیت ها نمی تواند نتیجه مثبت در مهار کرونا به دست آورد

بیمه خانه: در هفتاد و نهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا، شرایط تحقق محدودیت ها در اولین روز از تعطیلات شش روزه برای مقابله با شیوع گسترده بیماری، مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هفتاد و نهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با حضور حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا، دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزرات بهداشت و نمایندگان دستگاه های ذی ربط با دستور کار بررسی مساله ترددها و مسافرت های زمینی و همین طور روند واکسیناسیون سراسری در کشور، انجام شد.

در این جلسه، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با اشاره به رسالت اصلی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا که تصمیم سازی برای ستاد ملی کروناست؛ مساله مرزها و مسافرت های زمینی و هوایی به کشور که همیشه به مثابه عامل انتقال بیماری کرونا مطرح است را، مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در این خصوص قرار شد نظارت ها به نحو دقیق تر محقق شود و تست های لازم کرونائی نظیر پی سی آر گرفته شود.
دکتر علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت نیز در ادامه جلسه با تاکید بر این که، شرایط بیماری در کشور، واقعا ویژه و خطیر است؛ اشاره کرد: در این شرایط باید همه ظرفیت ها و امکانات کشور به میدان آید و نباید مسئولیت فقط بر دوش نیروی انتظامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیفتد.
وی اشاره کرد: در محدودیت ها و ممنوعیت ها باید، پروتکل ها و موارد اعلامی ممنوعیت ها بصورت دقیق و کامل اجرائی شود و طبیعی است که اجرای ناقص، نمی تواند نتیجه مثبت در مهار بیماری به دست آورد.
منبع:

1400/05/26
16:16:49
5.0 / 5
1030
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane