انتقاد عضو شورای شهر از روند نوسازی تاکسی های پایتخت و تعطیلی اپلیکشین کارپینو

انتقاد عضو شورای شهر از روند نوسازی تاکسی های پایتخت و تعطیلی اپلیکشین کارپینو

به گزارش بیمه خانه عضو شورای شهر تهران نسبت به تعطیلی اپلیکشن کارپینو توسط سازمان تاکسیرانی انتقاد نمود و اظهار داشت: این اپلیکیشن شرایطی را فراهم نموده بود تا شهروندان بتوانند به سادگی تاکسی ون و یا تاکسی بانوان را در اختیار بگیرند اما معلوم نیست به چه بهایی این اپلیکیشن توسط تاکسیرانی به فروش رسید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، میثم مظفر در جریان سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن انتقاد به عملکرد سازمان تاکسیرانی و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران نسبت به نوسازی تاکسی های فرسوده شهر تهران اظهار داشت: در دوره گذشته و زمانی که سازمان تاکسیرانی به دوره پنجم شورا تحویل داده شد ۷۰۰ دستگاه تاکسی فرسوده در مجموع تاکسیرانی وجود داشت که در آن دوره یک حرکت جهشی برای نوسازی تاکسیرانی انجام شد و متأسفانه برمبنای گزارشی که ما گرفتن کرده ایم اکنون ۴۷ هزار و ۲۱۰ تاکسی فرسوده در شهر تهران وجود دارد که یک فاجعه و عقبگرد جدی در زمینه تاکسیرانی است.
وی افزود: در دوره گذشته جلسات ویژه ای با مجموعه دولت و سایر بخش ها برای نوسازی تاکسی های فرسوده انجام شد، اما متأسفانه در این دوره اتفاقی در این بخش صورت نگرفته است.
این عضو شورای شهر تهران با اشاره به تعطیلی اپلیکشین کارپینو توسط سازمان تاکسیرانی این اقدام را غیرقابل قبول خواند و اضافه کرد: این اپلیکیشن شرایطی را فراهم نموده بود تا شهروندان بتوانند به آسانی تاکسی ون و یا تاکسی بانوان را در اختیار بگیرند اما معین نیست به چه بهایی این اپلیکیشن توسط تاکسیرانی به فروش رسید.
وی نسبت به وضعیت بیمه تکمیلی درمان تاکسیرانان و همین طور تعطیلی دانشکده تاکسیرانی انتقاد نمود و اظهار داشت: این موارد نگرانی هایی بود که در زمینه حمل و نقل خصوصاً در شرکت تاکسیرانی به وجود آمده است.
منبع:

1400/05/19
22:20:17
5.0 / 5
794
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane