فرمانده انتظامی استان مركزی خبر داد؛

دستگیری ۳۹۹ مجرم در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اراك

دستگیری ۳۹۹ مجرم در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اراك

فرمانده انتظامی استان مرکزی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان اراک آگاهی داد و اظهار داشت: در اجرای این طرح 399 نفر به سبب ارتکاب جرایم مختلف دستگیر شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، حسن مفخمی شهرستانی اظهار نمود: در ادامه طرح های امنیت بخش پلیس و باتوجه به برآوردهای اجتماعی انجام شده از میزان فراوانی جرایم و درخواست ها و گزارش های مردمی از سامانه های تلفنی ۱۱۰ و ۱۹۷، طرح ارتقا امنیت اجتماعی در شهرستان اراک به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی اشاره کرد: این طرح عملیاتی که به مدت حدود یک هفته در شهرستان عملیاتی شد، با بهره بردن از ظرفیت های پلیس های تخصصی در مرکز استان ۳۹۹ نفر به سبب ارتکاب جرایم مختلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی عرضه شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در اجرای این طرح، در حدود ۳۴۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر از خرده فروشان کشف شد و تعداد ۲۶۶ نفر خرده فروش، معتاد متجاهر و قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
مفخمی شهرستانی افزود: در اجرای این طرح، ۱۳۳ نفر سارق دستگیر و در اعتراف آنان ۲۷۳ فقره انواع سرقت کشف شد.
وی بیان کرد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در اراک همین طور ۷ قبضه سلاح بدون مجوز از متخلفان کشف شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی در آخر تلفن های ۱۱۰ و ۱۹۷ را مهم ترین پل های ارتباطی پلیس با مردم خواند و اظهار داشت: این سامانه های ارتباطی در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش ها و پاسخگویی به انتقادها، پیشنهادها، نقطه نظرات و هر گونه پیام تقدیر از نوع عملکرد کارکنان ناجاست.

1400/05/05
12:42:05
5.0 / 5
1028
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane