مشكل ارتفاع پل شهید همدانی حل می شود

مشكل ارتفاع پل شهید همدانی حل می شود

به گزارش بیمه خانه همدان شهردار همدان با اعلان اینکه به مشاور پل شهید همدانی ابلاغ گردیده که طرح را بازبینی کند، اظهار داشت: این کار انجام شده است و برمبنای آن، مشاور طرح جدیدی داده که مشکل ارتفاع حل شود.


عباس صوفی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه طبق طرح جدید، خودرو ها از یک دهانه دیگر پُل عبور می کنند و مشکل ارتفاع حل می شود، اظهارکرد: بااینکه طراحی این پل در دوره مدیریت شهری قبل اتفاق افتاده اما مدیریت فعلی باید دراین زمینه پاسخگو باشد.
وی با اشاره به این که طراحی پل شهید همدانی مربوط به سال ۹۴ و دوره مدیریت شهری قبل است، اشاره کرد: مدیریت فعلی از دی ماه سال ۹۶ کار خودرا شروع کرد و این پل باید مردادماه سال ۹۷ تکمیل می شد اما در آن زمان تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.
صوفی با تاکید بر این که در هر صورت مدیریت فعلی باید درباره این پل پاسخگو باشد، اشاره کرد: پل برمبنای نظر مشاور طراحی شده و به سبب وجود دو منطقه نظامی در آن منطقه ارتفاع نخورده است و با حداقل ارتفاع انجام شده است، همین طور طبق گفته مشاور از روز اول طراحی برای خودرو های سواری و ایستگاه تاکسی انجام شده و برای دور برگردان ماشین های سنگین طراحی نشده است.
شهردار همدان با اعلان اینکه همه جا پل ها ضوابط ارتفاعی دارند و این پل نیز استثناء نیست، افزود: کلیات پل شهید همدانی مشکل ندارد و بعد از بازبینی و ارائه طرح جدید توسط مشاور مشکل ارتفاع حل می شود اما با همه این توصیفات پل از روز اول برمبنای نظر مشاور تولید شده است.
وی با اشاره به این که مدیریت فعلی تنها این پل را تکمیل کرده است، اضافه کرد: تابلوها و علایم راهنمایی و رانندگی در این منطقه نصب شده تا عرض و ارتفاع مشخص شود، علاوه بر این شاید مدیریت قبل و معاونت فنی باید به مواردی که هم اکنون پیش آمده اشکال می گرفتند اما این اتفاق نیفتاده است و با سپاه و نیرو انتطامی نیز توافق کرده اند.
منبع:

1400/05/04
21:10:32
5.0 / 5
820
تگهای خبر: خودرو , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane