ناجا با صدور اطلاعیه ای اعلام كرد؛

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در جنوب غرب كشور

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در جنوب غرب كشور

بیمه خانه: نیروی انتظامی در اطلاعیه ای از انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف 38 قبضه اسلحه جنگی و شکاری و دستگیری 8 قاچاقچی در دهلران آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، در اطلاعیه نیروی انتظامی بمنظور انهدام یک باند قاچاق آمده است که با تلاش کارکنان خدوم نیروی انتظامی یک باند قاچاق سلاح جنگی و شکاری در دهلران متلاشی و ۳۸ قبضه سلاح و ۲ هزار و ۳۹۱ فشنگ جنگی نیز کشف شد.
این اطلاعیه می افزاید: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات در استان ایلام، مأموران انتظامی شهرستان دهلران در یک عملیات مشترک با مأموران فرماندهی انتظامی استان خوزستان و با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و رصد گذرگاه ها، توانستند اعضای یک باند قاچاق سلاح جنگی و شکاری را شناسایی و شبانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
در این عملیات مشترک موفقیت آمیز، مأموران با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و رصد شبانه روزی حوزه استحفاظی، در وضعیت خیلی مشکل موفق شدند ۱۶ قبضه کلاشینکف، ۱۹ قبضه کلت، ۳ قبضه سلاح شکاری و ۲ هزار و ۳۹۱ فشنگ جنگی از قاچاقچیان کشف کنند. در این رابطه ۸ نفر دستگیر و پرونده قضائی تشکیل شد و تلاش مأموران پلیس برای دستگیری سایر قاچاقچیان در دستور کار قرار دارد.

1400/04/26
15:17:03
5.0 / 5
1143
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane