چمران خبر داد

گرفتن برنامه از ۱۰ نامزد احتمالی شهرداری تهران

گرفتن برنامه از ۱۰ نامزد احتمالی شهرداری تهران

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران ضمن قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در تعیین فاکتورهای انتخاب شهردار تهران از گرفتن برنامه از 10 نامزد احتمالی شهرداری تهران آگاهی داد.


مهدی چمران در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند پروسه انتخاب شهردار تهران اظهار داشت: برخی از ۴۱ فردی که توسط اعضا برای شهردار تهران پیشنهاد داده بودند انصراف دادند و ممکنست بیشتر هم شوند؛ به هر ترتیب کار مشکل و سختی است، برخی افراد می خواهند به دولت بروند و برخی هم مسئولیت دارند.

وی اضافه کرد: بطورمثال هنگام مطرح شدن برخی اسامی که دوستان اعلام نمودند مثل سردار حاجی زاده من گفتم بعید می دانم بتوانند بیایند یا افراد دیگری مثل اقای مخبر که برای معاون اولی ریاست جمهوری پیشنهاد شده اند ممکنست سخت باشد برای شهرداری بیایند اما نظر اعضا این بود همه افرادی که در معرض انتخاب هستند اعلام شوند.

چمران افزود: در ادامه پروسه منتخبین ششمین دوره شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار از تعدادی که باقی خواهند ماند ۱۰ نفر انتخاب خواهند شد و در مرحله پس از میان انها ۳ نفر و نهایتاً یک نفر انتخاب خواهیم کرد و تمامی این مراحل با رای اعضا انجام می شود اما نه فقط بصورت رای گیری پشت سر هم بلکه با بحث و بررسی اقناعی.
وی اشاره کرد: از ۱۰ نفر انتخابی برای شهرداری تهران برنامه خواهیم خواست و حدود یک هفته فرصت خواهیم داد برنامه خودرا تهیه کنند و همراه با مصاحبه ارایه کنند. در راه این انتخاب باید از مردم قدردانی نماییم که برای تعیین شاخص ها و پیشنهادهایی که داشتند فعال مشارکت داشتند و دغدغه داشتند؛ دغدغه ما نیز بیشتر است و از خداوند می خواهیم کمک نماید و ما نیز تمام تلاش خودرا به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم کسی را انتخاب نماییم که حرکت و پیشرفتی برای شهر و مردم شهر داشته باشد.1400/04/25
21:26:45
5.0 / 5
975
تگهای خبر: شهرداری , مسئولیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane