سردار ذوالقدر

افزایش 80 درصدی طرح های مقابله ای

افزایش 80 درصدی طرح های مقابله ای

به گزارش بیمه خانه رییس پلیس امنیت پایتخت از افزایش 80 درصدی طرح های مقابله ای با اراذل و اوباش آگاهی داد و اظهار داشت: در سال 99 نسبت به سال 98 حدود 93 درصد دستگیری های اراذل و اوباش افزایش داشته است.سردار علی ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در یک سال قبل طرح های مقابله و برخورد با اراذل و اوباش را شدت بخشیده ایم.
وی اضافه کرد: در بحث اجرای طرح های مقابله با اراذل و اوباش در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ حدود ۸۰ درصد افزایش در بخش اجرای طرح های محله ای داشته است.
رئیس پلیس امنیت پایتخت اظهار داشت: همین طور در زمینه دستگیری ۹۳ درصد دستگیری ها بالا رفته است البته این دلیل بر شدت داشتن جرایم نبوده است، دلیل آن برنامه ریزی پلیس در این طرح ها بوده است.
سردار ذوالقدر اشاره کرد: کوچک ترین اراذل و اوباش را تحت کنترل داشته و مدیریت کرده ایم و پرونده هایی که مربوط به گذشته بود را مجدد بررسی کردیم.
وی افزود: ما در برخورد با اراذل شیوه های مختلف داریم، تعدادی از آنها را تحت کنترل قرار می دهیم و مرتباً از آنها تعهد می گیریم و با آنهایی که در سطح شهر اقدام مجرمانه ای انجام می دهند برخورد قضائی می شود.
رئیس پلیس امنیت پایتخت اشاره کرد: جرایم سنگین در زمینه اراذل نسبت به سنوات گذشته کمتر شده و کاهش شایان توجهی داشته است.
سردار ذوالقدر اظهار داشت: ما در زمینه اراذل و اوباش اصلاً پرونده راکد نداریم و افرادی که مبادرت به شرارت کنند در لحظه با آنها برخورد می نماییم.
وی اظهار داشت: البته ما در این عرصه بصورت آفندی کار می نماییم و حتی متهمین را خارج از استان دستگیر می نماییم.
طرح های محله در کاهش جرم در زمینه اراذل و اوباش تأثیرگذار بوده است.


منبع:

1400/03/19
10:42:46
5.0 / 5
515
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane