دادستان آذرشهر تشریح كرد؛

جزئیات جدید از پرونده فساد شبكه ای در شهرداری آذرشهر

جزئیات جدید از پرونده فساد شبكه ای در شهرداری آذرشهر

به گزارش بیمه خانه دادستان آذرشهر از صدور قرار جلب به دادرسی (مجرمیت) در مورد پرونده فساد شبکه ای شهرداری آذرشهر اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، اکبر امراهی بامداد یک شنبه در نشست خبری با خبرنگاران با تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد شهرداری آذرشهر اظهار داشت: پرونده فساد شبکه ای شهرداری و شورای شهر آذرشهر یکی از بزرگترین پرونده های فساد اقتصادی در استان است و به لحاظ پیچیدگی و حجم بالای پرونده آمار بالای متهمان با ظرافت و حساسیت ویژه ای در دادسرای ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی استان در جریان رسیدگی است.
وی با اشاره به اینکه تعیین تکلیف پرونده قضائی در ارتباط با فساد شبکه ای شهرداری آذرشهر از دغدغه های جدی مردم آذرشهر است، اضافه کرد: با پیگیری های مستمر رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان خوشبختانه برای این پرونده قرار جلب به دادرسی صادر شده و در مرحله صدور کیفر خواست است و به زودی رأی دادگاه در مورد این پرونده صادر خواهد شد.
دادستان آذرشهر اضافه کرد: پرونده فساد شبکه ای شهرداری آذرشهر ۱۲ متهم دارد ولی با عنایت به حجم بالای پرونده و کشف زوایای پنهان آن، افزایش تعداد متهمان در این خصوص محتمل است.
وی با تکذیب هرگونه شایعه تبرئه متهمان این پرونده اضافه کرد: متهمان پرونده فساد شبکه ای شهرداری با قید وثیقه آزاد هستند و هرگونه شایعه در مورد تبرئه متهمان کذب محض است.
این مقام قضائی خاطرنشان کرد: به لحاظ تعداد زیاد متهمان و تعدد اتهامات و همینطور شکایت چندین فرد حقیقی از متهمان این پرونده، روند رسیدگی به این پرونده را نسبتاً طولانی نمود.
دادستان آذرشهر در پاسخ به سوالی در مورد متهم بودن یکی از مدیران ارشد سابق شهرستان آذرشهر در پرونده شهرداری آذرشهر این مورد را به صورت تلویحی تأیید کرد و اظهار داشت: این مورد را تکذیب نمی کنم و پس از نهایی شدن نتیجه پرونده در مورد این مورد اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1400/03/17
14:07:46
5.0 / 5
851
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane