روایت عمویی از جلسه كمیسیون امنیت ملی مجلس؛

سردار اشتری: نیروی انتظامی آماده برگزاری انتخاباتی امن است

سردار اشتری: نیروی انتظامی آماده برگزاری انتخاباتی امن است

به گزارش بیمه خانه سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به حضور فرمانده نیروی انتظامی در جلسه این کمیسیون، اظهار داشت: طبق گفته اشتری، نیروی انتظامی آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی امن را دارد.ابوالفضل عمویی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور سردار اشتری و معاونانش جهت بررسی مبحث امنیت انتخابات ۱۴۰۰ برگزار گردید.
وی بیان نمود: در این نشست سردار اشتری با عرضه گزارشی از اقدامات و تدابیر در نظر گرفته شده نیروی انتظامی در تشکیل قرارگاه انتظامی امام علی (ع) در مراحل پیش، حین و بعد از برگزاری انتخابات، بر آمادگی کامل ناجا برای برگزاری آرام و امن انتخابات تاکید نمود.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سردار بابایی، فرمانده پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی هم در این جلسه با مروری بر راهبردهای دشمن برای تهدیدسازی از انتخابات پیش رو، اظهار داشت که دشمن پروژه عصبانی سازی مردم را دنبال می کند.
عمویی افزود: طبق گزارش جامع عرضه شده، نیروی انتظامی، اشراف خوبی روی جریان های معارض همچون جریان نفاق و آنارشیست ها دارد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سردار ساجدی نیا، معاون عملیات نیروی انتظامی هم در این با عرضه گزارشی از آمادگی یگان های عملیاتی و امدادی نیروی انتظامی برای حفظ امنیت ۷۵ هزار صندوق رأی در انتخابات، تصریح کرد که تدابیر لازم برای مراقبت از امنیت ستادهای انتخاباتی هم انجام شده است.
عمویی اظهار داشت: نمایندگان عضو کمیسیون هم در این نشست ضمن تقدیر از اشراف و تدابیر نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ به احسن وجه، دغدغه های مدنظر خویش را مطرح نمودند که مورد توجه مقامات نیروی انتظامی قرار گرفت.منبع:

1400/03/10
10:45:53
5.0 / 5
1182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane