فرمانده انتظامی شاهرود:

كشف 75 فقره انواع سرقت در شاهرود

كشف 75 فقره انواع سرقت در شاهرود

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی شاهرود بابیان این که در طرح ضربتی پلیس ۷۵ فقره انواع سرقت در این شهرستان کشف شد، اظهار داشت: در این راستا ۲۱ معتاد هم دستگیر شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی کریمی ظهر یک شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود ضمن بیان این که طرح سراسری ضربتی پلیس هم زمان با سراسر کشور در شاهرود هم به اجرا درآمده است، اظهار داشت: در این راستا ۱۰ اکیپ عملیاتی در سطح شهرستان برای اجرای این مأموریت به کارگیری شدند.
وی بابیان این که امنیت خط قرمز پلیس به حساب می آید و با هر فردی که از آن عبور کند برخوردهای لازم صورت می گیرد، اضافه کرد: در همین اجرای طرح ضربتی پلیس سه باند سرقت متلاشی و اعضای این باند دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شاهرود بابیان این که در اجرای این طرح ۷۵ فقره انواع سرقت در شهرستان مورد شناسایی قرار گرفت، اظهار داشت: بر همین مبنا ۱۰ سارق هم دستگیر شدند که پرونده این افراد در جریان است.
کریمی از دستگیری ۲۱ معتاد هم در اجرای طرح ضربتی پلیس هم اطلاع داد و خاطرنشان کرد: طی این عملیات ها ده ها میلیاردریال اموال مسروقه هم از مخفیگاه سارقان کشف شده است.
وی اضافه کرد: از همشهریان درخواست می شود حتما موارد ایمنی را در کارگاه های ساختمانی، خودرو و خانه های خود به کار بگیرند و از پارک کردن خودرو در محل های تاریک و فاقد روشنایی به صورت پرهیز و حتما نرده و حفاظ مناسب روی پنجره ها و حیاط منازل نصب کنند.


منبع:

1400/03/09
20:59:32
5.0 / 5
1054
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane