پاركینگ غیر مجاز در شمال تهران تخلیه شد

پاركینگ غیر مجاز در شمال تهران تخلیه شد

بیمه خانه: پارکینگ غیرمجاز خودرو های توقیفی و تصادفی به مساحت ۶ هزار متر مربع، بنا به درخواست اهالی محله دارآباد تخلیه و به پهنه فضای سبز برگردانده شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه با بیان خبر فوق عنوان کرد: این پارکینگ بیشتر از ۱۰ سال محل پارک خودرو های توقیفی و تصادفی با مالکیت خصوصی و در پهنه فضای سبز دارآباد بود که به علت آلودگی هوا، آلودگی صوتی و ایجاد منظر نازیبای شهری سبب سلب آرامش اهالی این محله شده بود.
موسوی اظهار داشت: با پیگیری های قانونی و انجام اقدامات لازم توسط مدیریت شهری این منطقه و ادارات ذیربط، بهره بردار و مالک نسبت به تخلیه کامل این پارکینگ اقدام نمودند.
او اضافه کرد: بیشتر از یک هزار و ۵۰۰ خودرو در این زمین که مساحتی در حدود ۶ هزار متر مربع داشت متوقف بود که با تخلیه آن، مالک ملزم به اجرای طرحی متناسب با کاربری فضای سبز در آن شد.
موسوی تصریح کرد: اجرای طرح های محلی با هدف ارتقاء رضایتمندی شهروندان و جلب مشارکت آنها در تصمیم گیری و اجرای پروژه های شهری اجرا می شود که این اقدام توانست سبب رضایت مندی ساکنین دارآباد و به طبع منطقه یک شود.
منبع:

1400/03/01
10:18:42
5.0 / 5
921
تگهای خبر: خودرو , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane