سردار رحیمی ؛

آغاز واكسیناسیون پلیس در تهران

آغاز واكسیناسیون پلیس در تهران

رئیس پلیس تهران بزرگ از شروع واکسیناسیون کرونا در مجموعه پلیس پایتخت آگاهی داد و اظهار داشت: هیچ فرمانده ای واکسن دریافت نکرده و واکسیناسیون را از ماموران رده پایین و عملیاتی آغاز نموده ایم.سردار حسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آغاز واکسیناسیون کرونا برای مأموران پلیس در تهران اظهار نمود: واکسیناسیون مأموران نیروی انتظامی در تهران بزرگ شروع شده است، در واقع اولویت تزریق واکسن را برای همکارانی که با متهم و با مردم سر و کار دارند شروع کرده ایم.
وی اضافه کرد: واکسیناسیون در پلیس تهران بزرگ از پرسنل رده پایین تر که بیشتر عملیاتی هستند شروع شده است و این کار در حال انجام می باشد.
۱۲۰۰ مأمور واکسن کرونا دریافت کردند
به گفته رئیس پلیس تهران بزرگ حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر از پرسنل کلانتری ها، راهنمایی و رانندگی، یگان امداد و باقی مأموران که بیشتر از افراد دیگر با متهم در ارتباط هستند واکسیناسیون شده اند.
سردار رحیمی خاطرنشان کرد: هیچ فرمانده، مدیر، مسئول رتبه بالا در فرماندهی تهران بزرگ واکسن کرونا دریافت نکرده است.
مأموران ستاد ترخیص هم در فهرست دریافت واکسن کرونا قرار گرفتند
وی افزود: درست است که فرماندهان ما هم در مأموریت ها درگیر هستند و حضور دارند اما ما گفتیم اول سرانگشتان (مأموران عملیاتی) واکسینه شوند و بعد مراتب بالاتر.
فرمانده انتظامی پایتخت بیان نمود: از امروز اعلام نموده ایم که به مأموران عملیاتی ستاد ترخیص هم واکسن زده شود چونکه آنها روزانه با ۱۲۰۰ رجوع کننده ارتباط دارند.


1400/02/29
19:55:41
5.0 / 5
1445
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane