تشكیل كارگروه های شورای فرهنگ عمومی استان تهران

تشكیل كارگروه های شورای فرهنگ عمومی استان تهران

بیمه خانه: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران از تشکیل کارگروه های دوازده گانه ذیل این شورا آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان تهران امسال اظهار داشت: این جلسه با هدف شکل گیری کارگروه های تخصصی زیرمجموعه شورای فرهنگ عمومی اجرا شد. باتوجه به اهمیت تشکیل این کارگروه ها و تعریف مسئولین ذی ربط آنها و تبیین وظایف شان قرار شد که همه دستگاهها در این امر مشارکت داشته باشند.
او افزود: کارگروه های دوازده گانه ذیل این شورا شامل کارگروه سلامت، حفظ محیط زیست، کار، اربعین، مدیریت مصرف و... شکل گرفته و مدیران آنها از مدیران حوزه مرتبط انتخاب شده اند تا با شکل گیری هم افزایی و همکاری سایر نهادها گام موثری در حوزه های مربوطه برداشته شود. نهادهای مختلف در این کارگروه ها بلد هستند و هر شش ماه بعد از برگزاری جلسات منظم گزارش به شورای فرهنگ عمومی استان ارائه می شود.
ابوترابی فرد اشاره کرد: در این نشست قرار شد فرمانداران شهرستان های استان تهران به مسئولین اجرائی دستگاه های مختلف جهت شرکت در این کارگروه ها نامه ای ارسال نمایند تا مشارکت جدی شکل بگیرد. امیدواریم با عزم و اراده مدیران کل و استانداری و همین طور تلاش موثر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران شاهد اعتلای سطح فرهنگ عمومی در تهران باشیم.
منبع:

1400/02/28
21:57:25
5.0 / 5
997
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane