نائب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

هیات نظارت در رد صلاحیت ها تجدید نظر كند

هیات نظارت در رد صلاحیت ها تجدید نظر كند

به گزارش بیمه خانه نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر نه به علت اتهامات مالی و اخلاقی بلکه به علت اقداماتی چون پیگیری واگذاری املاک شهرداری در جهت صیانت از حقوق مردم توسط هیات نظارت رد صلاحیت شدند، اظهار داشت: امیدوارم هیات نظارت با عنایت به کارنامه افراد و نسبت آنها با آرمان های انقلاب و حقوق مردم در قضاوت خود تجدید نظر کند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید حسن رسولی در دویست و نودو دومین جلسه شورای شهر تهران در واکنش به گزارش تحقیق و تفحص از واگذاری املاک شهرداری تهران اظهار داشت: وظیفه خود می دانم از سید محمود میر لوحی و هیات همکار به جهت تهیه این گزارش صمیمانه سپاسگزاری کنم و به نمایندگی از مردم شریف تهران از جنابعالی و سایر همکاران که نه به علت اتهامات مالی و اخلاقی بلکه به علت چنین اقداماتی در جهت صیانت از حقوق مردم توسط هیات نظارت به جای تقدیر و سپاس رد صلاحیت شدند، عذرخواهی کنم.
رسولی افزود: امیدوارم هیات نظارت استان، شهرستان و مرکزی در قضاوت در مورد افرادی چون میرلوحی و دیگران به کارنامه آنها در ۴۰ سال قبل و در این ۴ سال توجه نمایند و نسبت این رفتار و عملکرد را با آرمان های انقلاب و حقوق مردم بسنجند و در رد صلاحیت ها تجدید نظر کنند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: از نهادهای مالی در حوزه های مدنی و محاسباتی مثل انجمن حسابرسان رسمی و کانون وکلا تقاضا و دعوت می کنم با دریافت این گزارش به موازت اقدامات شورا و شهرداری در تقدیم این گزارش به مراجع قضایی به دفاع از حقوق عمومی مردم بپردازند. ما اعضای شورای پنجم قسم خوردیم از حقوق عامه صیانت نماییم. گزارشی که امروز خطاب به مردم و شهروندان تهران تقدیم شد یکی از عملکردهایی است که در جهت عمل به وظیفه انجام دادیم. امیدورام راهبرد سالم سازی و آفت زدایی انتخاباتی از شهرداری و برقراری انضباط مالی که در دوره پنجم بعد از ۱۴ سال پایه ریزی شد در آینده هم با حضور نمایندگانی پاکدست، شجاع، نترس و متخصص ادامه یابد.





منبع:

1400/02/19
21:10:58
5.0 / 5
944
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane