جانشین ناجا:

دغدغه ای در زمینه انتخابات نداریم

دغدغه ای در زمینه انتخابات نداریم

بیمه خانه: جانشین ناجا با اشاره به تحرکات دشمنان برای جلوگیری از شور انتخاباتی در مردم، اظهار داشت: ما امروز هیچ دغدغه ای در بحث انتخابات نداریم و شاهد انتخاباتی پرشور در کشور خواهیم بود.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار قاسم رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با ابراز خرسندی از حضور در استان مازندران و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای این استان، اظهار داشت: بنا به فرمایشات سردار شهید "قاسم سلیمانی" عاقبت به خیری در شهادت است و بالاترین عبادت بندگی خداوند است.

وی با اعلان اینکه نیروی انتظامی با عنایات خداوند متعال روز به روز به سمتی می رود که در تراز انقلاب اسلامی و در تراز جمهوری اسلامی است، اضافه کرد: هرچه به سمت معنویت پیش می رویم، انتهایی در آن وجود ندارد و این منش و روحیه انقلابی در کارکنان نیروی انتظامی است که روز به روز تقویت می شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی، اظهار نمود: امروز نیروی انتظامی این افتخار را دارد که در عرصه های مختلف کشور سهم دارد و خوشبختانه مردم از این نیرو استقبال می کنند و نیروی انتظامی خودرا از مردم، برای مردم و خادم مردم می داند و این یک افتخار برای نیروی انتظامی است.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی امروز در همه موضوعات سهم دارد، اظهار نمود: نیروی انتظامی آرامش مردم را برعهده دارد و در این راستا هوشمندانه عمل می کند.

وی با اشاره به مرجعیت نیروی انتظامی، بیان داشت: امروز جایگاه نیروی انتظامی در میان مردم بعنوان مرجع است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی بعنوان مؤثرترین مؤلفه در امنیت ملی، اظهار داشت: امنیت داخلی که وظیفه ناجاست، بستر ساز امنیت ملی است.

سردار رضایی از دیگر مؤلفه های مهم نیروی انتظامی را روابط بین الملل دانست و اضافه کرد: در موضوعات مختلف شامل آرامش مردم و رعایت حقوق شهروندی نیروی انتظامی سر آمد است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر از دغدغه های مهم مردم است، گفت: در سال ۹۹ رکود تاریخی کشفیات مواد مخدر در دنیا شکسته شده و این افتخار نصیب نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شد که موفق به کشف بیش از ۹۰ درصد مواد مخدر بیش از یک هزار و ۱۱۷ تن مواد مخدر شد.
جمهوری اسلامی لنگرگاه امنیت منطقه است

جانشین نیروی انتظامی در ادامه با اعلان اینکه جمهوری اسلامی لنگرگاه امنیت منطقه است، گفت: باتوجه به تهدیدات پیرامونی کشور جمهوری اسلامی ایران همچون قاچاق سلاح در حوزه کشفیات سلاح از موفقیت های خوبی داشته ایم.

وی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری آنرا برای ناجا یک تکلیف دانست و اظهار داشت: در حوزه مبارزه با قاچاق کالا بعنوان بزرگترین مانع تولید در کشور، نیروی انتظامی با ایجاد قرارگاه مبارزه با قاچاق در مرزها و پایانه ها بصورت هدفمند فعالیت می کند.

رضایی توجه به حقوق شهروندی را از با اهمیت ترین مطالب موردبحث در نیروی انتظامی برشمرد و آنرا بعنوان یکی از با اهمیت ترین موضوعات مورد توجه در این سفر برشمرد و گفت: باتوجه به حجم مسافرت ها به استان های شمالی توجه به حقوق شهروندی در قالب قانون مطابق با احکام الهی و برخورد با ناهنجاری ها از با اهمیت ترین مطالبات مردم این استان است.

وی با اعلان اینکه مردم استان های شمالی با تقدیم هزاران شهید رعایت شئون دینی و اخلاقی از طرف مسافران را حق خود می دانند، گفت: رعایت موضوعات اخلاقی در تفرجگاه ها و سواحل برابر درخواست مردم و آنجا که آرمان های انقلاب اسلامی مقرر است مورد هدف قرار گیرد، نیروی انتظامی با ابزارهای مختلف به مقابله با آن خواهد پرداخت.

وی با اشاره به عملکرد نیروی انتظامی استان در سال ۹۹ بیان داشت: نیروی انتظامی استان مازندران در سال قبل در موضوعات مختلف موفق عمل کرده است و این به لطف و پشتیبانی دستگاه های اجرائی و نماینده محترم ولی فقیه در این استان، مشارکت های مردمی و مبادرت به موقع در برخورد با هنجارشکنان بوده است.

سردار رضایی با اشاره به بحث انتخابات آنرا یکی از ماموریت های جدی نیروی انتظامی در سال ۱۴۰۰ برشمرد و اظهار داشت: برابر مصوبه شورای عالی امنیت مسئولیت اصلی امنیت انتخابات با نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به تحرکات دشمنان برای جلوگیری از شور انتخاباتی در مردم، اظهار داشت: ما امروز هیچ دغدغه ای در بحث انتخابات نداریم و با این ایده که شاهد انتخاباتی پرشور در کشور خواهیم بود، برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم.

وی از دیگر موضوعات اثر گذار در امنیت کشور را اشرار و هنجار شکنان عنوان نمود و اظهار داشت: در این راستا طرح های مقابله با هنجار شکنان تشدید خواهد شد و هماهنگی های لازم با دستگاه قضائی نیز صورت گرفته است.

سردار رضایی با اشاره به موضوع سرقت و تعدادی از مشکلات بوجود آمده به سبب شرایط به وجود آمده در جامعه ناشی از بیماری کرونا اذعان داشت: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی بدون مماشات و بدون هرگونه محافظه کاری ها با روحیه ای انقلابی با این افراد برخورد خواهدنمود.

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تأثیر انتخابات در همه حوزه های فرهنگی، سیاسی و دیپلماسی کشور، اظهار داشت: در بحث امنیت انتخابات سایر مجموعه های امنیتی همچون بسیج نیز همکاری خواهند داشت.

سردار رضایی با اشاره به احتمال افزایش مسافرت ها در روزهای تعطیلات عید سعید فطر به استان مازندران و دغدغه مردم استان و ناجا در امتداد برقراری نظم و امنیت اجتماعی از نماینده ولی فقیه در استان مازندران در خواست کرد به مانند همیشه از فرزندان خود در ناجا برای اجرای ماموریت های محوله بعنوان پدر معنوی و مسئول فرهنگی استان نسبت به مسئول سازی سایر دستگاهها برای همکاری با ناجا اقدام نماید.

وی همین طور با اشاره به اینکه ۹۳ درصد جرایم در کشور را سرقت تشکیل می دهد، اضافه کرد: موضوع سرقت یک معلول است که ناجا با آن سروکار دارد اما علت وقوع سرقت مورد بحث است که باید همه دستگاهها خصوصاً مردم سهم خود در پیشگیری و مقابله با آنرا ایفا کنند.

رضایی به قوانین و مقررات در رابطه با ساخت مسکن همچون رعایت اصول چندگانه مهندسی، فرهنگی و ایمنی اشاره نمود و اضافه کرد: پیوست انتظامی در ساخت مسکن موضوع مهمی است که متأسفانه تا حالا مغفول مانده است و باید در این عرصه دستگاه های متولی وارد میدان شوند.

1400/02/15
10:08:23
5.0 / 5
1382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane