جانشین فرمانده انتظامی استان مركزی خبر داد؛

دستگیری ۶ نفر از عاملان سلب آسایش عمومی در كوی رضوی اراك

دستگیری ۶ نفر از عاملان سلب آسایش عمومی در كوی رضوی اراك

به گزارش بیمه خانه جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری ۶ نفر از عاملان ایجاد درگیری، رعب، وحشت و سلب آسایش شهروندان در منطقه مسکونی کوی رضوی اراک اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، یوسف سپهوند اظهار داشت: در اولین روزهای اردیبهشت ماه سالجاری، با بیان گزارش هایی به پلیس در مورد ایجاد بی نظمی و مزاحمت از جانب چند نفر از اراذل و اوباش در منطقه مسکونی کوی رضوی شهرستان اراک، بررسی مبحث در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که در برخی از اراذل و اوباش با عربده کشی و داشتن حالت غیر طبیعی، با یکدیگر درگیر شده و با تخریب شیشه مغازه ها، خودرو های پارک شده و اختلال در تردد خودرو های عبوری این منطقه مسکونی، سبب رعب و وحشت برای اهالی شده اند.
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار نمود: مأموران بعد از انجام تحقیقات اطلاعاتی لازم بر روی این پرونده و کنترل نامحسوس این افراد، سرانجام ۶ نفر از عاملان این درگیری که در نقاط مختلف شهرستان اراک پنهان شده بودند، را شناسایی و بعد از هماهنگی با مقام قضائی، تمامی آنها را در یک عملیات ضربتی، دستگیر کردند.
سپهوند ضمن اشاره به کشف چند قبضه سلاح سرد در بازرسی مأموران از مخفیگاه های دستگیرشدگان مورد نظر اضافه کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات، بعد از تشکیل پرونده و معرفی به دستگاه قضائی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.
وی در انتها با تاکید بر برخورد قاطع، قانونی و هدفمند پلیس با اراذل و اوباش، اضافه کرد: پلیس هیچگاه به هنجارشکنان و مجرمان اجازه نخواهد داد تا کوچک ترین قدرت نمایی و عرض اندامی کرده و به دنبال آن باشند تا با اقدامات غیر قانونی و مجرمانه خود، نظم عمومی جامعه را برهم زده و امنیت و آسایش همگانی افراد را از آنان سلب کنند.

1400/02/08
15:45:33
5.0 / 5
887
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane