فرمانده ناجا:

دشمنان دنبال ایجاد ناامنی در كشور می باشند

دشمنان دنبال ایجاد ناامنی در كشور می باشند

بیمه خانه: فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی اظهار داشت: دشمنان داخلی و خارجی دنبال ایجاد ناامنی در کشور می باشند که این توطئه های دشمنان خنثی شده است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار سرتیپ حسین اشتری پس از ظهر دوشنبه در جمع مسئولان و فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر گفت: به لطف الهی، هوشیاری مردم، هدایت های مقام معظم رهبری، فرمانده کل قوا و حضور رسته های اطلاعاتی، امنیتی، قضائی، نظامی و انتظامی تا حالا تمام توطئه های دشمنان مقابل نظام اسلامی ایران خنثی شده است.
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی اظهار داشت: دشمنان همیشه به دنبال این بودند که به انقلاب اسلامی ضربه بزنند و اهداف نظام و امام راحل را از مسیر خودش خارج کنند.
وی ۵ اردیبهشت را یادآور حمله آمریکایی ها به صحرای طبس و شکست آنان دانست و اشاره کرد: در پی ترفندهای دشمنان، آمریکا برای ضربه زدن به نظام نوپای جمهوری اسلامی، در ۵ اردیبهشت سال ۱۳۵۹ برای ساقط کردن نظام، بدون اطلاع دستگاه های امنیتی، نظامی و انتظامی حمله ای طراحی کردند که با اراده خداوند متعال در صحرای طبس شکست خورد.
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی اضافه کرد: تمام تحرکات رژیم صهیونیستی که در منطقه مقابل مسلمانان انجام می گیرد، رزمندگان جبهه مقاومت پاسخ آنرا قاطعانه می دهند
اشتری افزود: رژیم صهیونیستی هر ضربه ای که به مسلمانان می زند مردم مسلمان ضربه کوبنده ای به آن رژیم کودک کش وارد می کنند.
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی اظهار داشت: به جهت برگزاری انتخابات امسال سال مهمی است که باید مقتدرانه راه شهدای گرانقدر با انسجام، وحدت و اقتدار ادامه یابد و ترفندهای دشمنان خنثی شود.
اشتری، از ایجاد انسجام و امنیت مطلوب و خوب در کشور آگاهی داد و بیان کرد: استان بوشهر از انسجام و اقتدار مطلوبی برخوردارست و این مهم امنیت پایدار و مستمر در استان را حاکم کرده است.
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی اضافه کرد: دستورالعمل لازم توجه به مطالبات مردم ساحل نشین در تقویت کارهای تجاری تدوین و تهیه شده است که با تصویب آن، مشکل این حوزه برطرف و تکلیف نیروی انتظامی تعیین و مشخص می شود.
اشتری با اعلان اینکه سردار واعظی، خدمات شایسته و اقدامات خوبی انجام داده است که از زحمات فرمانده انتظامی استان بوشهر قدردانی می شود اشاره کرد: در استان بوشهر اقدامات مهم و ویژه ای در عرصه برقراری امنیت پایدار و توسعه سرمایه گذاری انجام شده که درخور تحسین است.


منبع:

1400/02/07
11:08:52
5.0 / 5
1184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane