به همت اداره كل آموزش شهروندی شهرداری تهران صورت گرفت؛

برگزاری بیش از 1700 كارگاه آموزشی مهارت شهروندی برای پایتخت نشینان

برگزاری بیش از 1700 كارگاه آموزشی مهارت شهروندی برای پایتخت نشینان

بیمه خانه: بیش از 1700 کارگاه آموزشی مهارت شهروندی با محورهای اصلی ترافیک و آلودگی هوا، حقوق و تکالیف شهروندی، محیط زیست و پسماند، ایمنی و مدیریت بحران، زیست مسئولانه شهری، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در دو بستر اجرائی کارگاه هایی توسط اداره کل آموزش های شهروندی و مناطق با حضور 124 هزار و 626 شرکت کننده در مناطق 22گانه شهر تهران اجرا شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، طی آبان تا بهمن ۱۳۹۹ تعداد ۴۳ کارگاه توسط اداره کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران با حضور ۲هزار و ۹۰ شرکت کننده مختص شهرداران مدارس و معاونان هشت گانه دوره قبل مناطق ۲۲گانه، بوسیله مدرسه مهارت های شهروندی در بستر سایت نوجوانستان (nojavanestan.ir) انجام شد.

۱۷۵۲ کارگاه در مناطق از آبان تا اختتام اسفندماه ۹۹ با ۱۲۲ هزار و ۵۳۶ شرکت کننده و اهدای ۹ هزار و ۹۳۵ بسته تشویقی و آموزشی توسط مناطق ۲۲ گانه شهر تهران انجام شد که شامل دانش آموزان مدارسی بود که با توافق فی درخلال اداره آموزش و پرورش منطقه و اداره آموزش های شهروندی منطقه انتخاب و عرضه شدند.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، کلاس های مذکور بوسیله سایت آموزشی مدارس (سامانه شاد و...) منتخب انجام شد و براین اساس مناطق در هر ماه موظف به برگزاری حداقل ۵ عنوان کارگاه در محورهای تعیین شده برای دختران و پسران بصورت مجزا شدند.
منبع:

1400/02/05
13:25:29
5.0 / 5
991
تگهای خبر: آموزش , ترافیك , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane