سردار لطفی تشریح كرد؛

فرضیه قتل آزاده نامداری صد در صد رد شد

فرضیه قتل آزاده نامداری صد در صد رد شد

بیمه خانه: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ضمن رد فرضیه قتل آزاده نامداری، توضیحاتی درباره دست نوشته های کشف شده در منزل نامبرده ارائه داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار علیرضا لطفی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین جزییات پرونده درگذشت آزاده نامداری اظهار نمود: برمبنای یافته های علمی و جنایی مأموران پلیس آگاهی، هیچ اثری در خصوص اینکه به خانه خانم نامداری ورود با اجبار شده یا قفل در شکسته باشد و حتی اثری از سرقت و درگیری دیده نشده است.
وی افزود: بعد از بررسی پیکر وی هم هیچ اثری از درگیری، فشار یا موارد دیگر دیده نشده است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اضافه کرد: برمبنای یافته های پلیس آگاهی، فرضیه قتل صد درصد رد می شود اما نتیجه نهایی فوت خانم نامداری را پزشکی قانونی باید از آزمایش های سم شناسی اعلام نماید.
لطفی بیان کرد: قبل از این هیچ نوع پرونده ای برای تهدید یا مزاحمت خانم نامداری در مجموعه پلیس آگاهی تشکیل نشده و وی هیچ پرونده ای نداشته است.
وی با اشاره به دست نوشته های کشف شده در منزل خانم نامداری اظهار داشت: یافته های ما از این دست نوشته ها این است که یک نوشته معمولی بوده و در این نوشته ها خانم نامداری اشاره ای به فوت و اختتام دادن به زندگی اش نداشته است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تاکید کرد: این دست نوشته ها مانند نامه هایی است که هر کدام از ما برای عزیزان خود می نویسیم و نمی توان درحال حاضر اظهار داشت که این دست نوشته ها مانند وصیت نامه بوده است.
لطفی در آخر اظهار داشت: تنها چیزی که با قطعیت می توان آنرا در این لحظه اعلام کرد، این است که فرضیه قتل صد درصد رد می شود.


منبع:

1400/01/20
21:34:19
5.0 / 5
1010
تگهای خبر: پلیس , پلیس آگاهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane